Wpis z mikrobloga

Co mam zrobić jeśli wyjeżdzam za granicę a dokonałem 2 x tego samego przelewu o tym samym tytule : 72314-C23 KCK ??? Czekam na wiadomość na stronie waszej od 11:20 wysłałem ze 4 wiadomości jest godzina 12:57 i nikt mi nie odpisał a na stronie wysłałem email na jakub@automater.pl w raz z przelewami oraz screenem i czekam teraz na to aż odpiszecie . pozdrawiam pietrodriver@wp.pl
  • 11
nie oddał normalnie od 11:20 czekam wysłałem 4 wiadomości napisałem email próbowałem dzwonić i nr na stronie ma 1 sygnał a później się rozłącza . to jest 50 zł a nie 5 , bo jak by to było 5 zł to bym dał sobie siana . A tu zero odpowiedzi piszą że czas oczekiwania to 30 min a od 11:20 minęło już 3 godziny i nikt nie odpisał Widać że Automater.pl chyba
@Automater Minęło juz 5 godzin i prawie 30 min i cisza zero zainteresowania . z Pana strony . Ja nie wiem co się z Wami ludźmi dzieje Wplaca się do was pieniądze a wy macie klienta nie powiem gdzie w d...(cenzura) Zero e-mail-i zero wiadomości nic kompletny brak nawet najmniejszej odpowiedzi . To ja z Zagranicy piszę i wysilam się żeby znów u was kupować doładowania a Wy nie odpowiadacie . Dzwoni