Wpis z mikrobloga

Kolejne, co zauważyłem u moich różowych współpracowniczek, to brak jakichkolwiek zainteresowań. Żadnego hobby, żadnej pasji. Cały wolny czas w pracy spędzają zazwyczaj na gimbusiarskich portalach z obrazkami, jakiś bebzol, repostuj, czy jepzdzidy. Fejsa na szczęście mają zablokowanego, bo podobno serwer nie wytrzymywał. Jedna jedzie chyba od początku mody na sukces do ostatniego odcinka. Nie dało się nie usłyszeć, że jednej chłopak tydzień temu zaczął chodzić na siłkę. No to wysyła mu mailem jakieś obrazki z repostuj coś stylu "work hard, train hard or die" XD albo "Prawdziwy facet zaczyna się od 20 ton na sztandze. Jakby mi moja coś takiego wysłała, to bym ją z miejsca spakował. Jedna tylko czasem wyłamie się z tych #!$%@? stronek i sprawdzi jakiś przepis na obiad dla misia. Jesli akurat nie plotkują, to po dziale rozchodzi się jedynie charakterystyczny terkot scrolla.
#rozowykorposwiat
  • 22
@Krachu: Znowu ten sam temat. Jestem taki niesamowity i mam milion zainteresowań a różowe paski to głupie cipy bo robią to co IM się podoba bez konsultacji ze mną! Bo wiadomo jak w pracy przegląda jakies strony (fajna praca w ogole) ze śmiesznymi obrazkami to wraca do domu i dalej robi to samo, wiadomka bo przeciez taki mędrzec jak TY wie wszystko na temat każdego. I spakowałbyś od razu, żenujące. Nie
@Krachu: No tak, bo przeglądanie obrazków w internecie w pracy to brak zainteresowań. Co te różowe paski, to ja nawet nie - powinny zawsze nosić ze sobą druty do dziergania swetrów, niektóre, bardziej ogarnięte różowe, powinny pokazywać się z całym zestawem do sklejania modeli samolotów, albo malowania porcelanowych lalek, ewentualne "Ulissesem" Joyce'a, bo przecież to tylko praca, nic się tam nie robi, odpoczynek i chwila relaksu nie jest wskazana!
@Hans_Olo:
@Hans_Olo: jeśli mówisz to na podstawie własnych doświadczeń, to musiałeś otaczać się w życiu samymi nudnymi kobietami bez ambicji. Ciekawe, z czego to wynika: miałeś aż tak dużego pecha, czy nie potrafiłeś przyciągnąć do siebie tych ciekawszych? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z wypowiedzią @Krachu też mogłabym długo polemizować, ale przynajmniej wskazał konkretne osoby, bez niepotrzebnego generalizowania.