Wpis z mikrobloga

@a-lexis: Nie ma czegoś takiego jak groźby karalne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z resztą jeżeli ktoś wystosowywał w jego kierunku groźby, to niech złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwo. Utrata wizerunku firmy szeryfa nie podlega pod żaden paragraf, bo nikt nie zniesławia Seby.
@a-lexis: uwierz mi ,że za danie w ryj nikt nie pójdzie siedzieć. A sprawa cywilna jeżeli będzie miała miejsce zakończy się na pierwszej rozprawie. I nawet jak kierowca BMW miałby zapłacić 500pln kary to imo warto :) (dać w pysk) . Te bajki o stracie wizerunkowej firmy to chyba tylko na wykopie wierzą ;) W małych firmach jeżeli to on jest właścicielem nie ma to znaczenia.
@myfriend: no chyba ze w necie bedzie mozna znalezc informacje ze wlasciciel tej malej firmy uprawia stalking i jest agresywny, klienci zaczna omijac szerokim lukiem...
@a-lexis:

1. No to Marcin poleci na Szeryfa i dostanie #!$%@?.
2. Sebix uświadomi sobie, że jest ofiarą Szeryfa i poleci ratować Marcina przed ostatecznym uderzeniem
3. Ratuje Marcina i bierze go do meliny, gdzie go pielęgnuje i zawiązuje się uczucie między dwoma ofiarami
4. Marcin przy muzyce Everybody Kung Fu robi się mistrzem Kung Fu i jedzie do Szeryfa
5, Marcin daje #!$%@? Szeryfowi i jedzie ku zachodzącemu słońcu swoją
@myfriend: ale czekaj czekaj cos sobie przypomniałem a czy to nie musi być tak ze to sąd musi zatwierdzi jako dowód? Coś mi sie takiego o uszy obiło i też była z tym kiedyś #afera. Krótko mówiąc nie liczy sie to co nagrywasz jako dowód jest to tylko nagranie. możesz to jakoś potwierdzic lub obalić, bo mówie tylko tak gdzieś mi sie obiło..
@a-lexis: jeżeli chodzi CI o ukaranie kogoś za uderzenie w Twarz bez trwałego uszkodzenia ciała. To życzę powodzenia w dochodzeniu swoich praw w sądzie. Jak pisałem skończy się na karze 500PLN ablo jeszcze mniej czyli Mandat za zakłócanie porządku publicznego. Na tyle myślę ,że stać kolegę z BMW.
@a-lexis: Finał będzie banalny. Koleś dostanie perfumy i ładną bieliznę w którą się będzie musiał odziać by wyglądać seksownie;) A tak na poważnie to zalatuje mi nowym rodzajem pranków.
Jednym słowem gówno z tego będzie:)