Wpis z mikrobloga

@roman-nowak312: Bzdura !!!!!, że normalni stoją przy Wałęsie. Przy nim stoją Ci co się uwłaszczyli, na majątku wypracowanym wspólnie od dziada pradziada, a robotnicy z Solidarności, po plecach których wszedł na urzędy, klepią biedę. To, co było - cały dorobek Solidarności i ludzi którzy walczyli w tamtym okresie ma za nic. To dopiero świadczy o człowieku. Podobnie - jak w rozmowie z Olejnik, kiedy powiedział, ze robotników z Solidarności protestujących za
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie jest pan Bohaterem i zawsze Pan nim będzie. Jagielski Pana oczernia a gdzie był jak w Polsce został ogłoszony stan wojenny, czemu nie wrócił do kraju aby walczyć z komunizmem , ale dziś w telewizji jest wielką gwiazdą i inni jemu podobni.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Ja w roku 1970 byłem w Warszawie. Nie widziałem rannych milicjantów ani pobitych w śledztwie aresztowanych. Ale po grudniu 1970, bodajże w styczniu napisałem list do redaktora naczelnego Życia Warszawy Korotyńskiego z następującą obserwacją: Ludowa milicja, w odróżnieniu od policji państw zachodnich nie miała żadnego przeszkolenia w obsłudze demonstracji czy opanowania rozruchów. Sam pamiętam z marca 1968 tabuny zdezorientowanych, ogłupiałych i rozjuszonych ze strachu (czesto chyba po jakis srodkach dla
  • Odpowiedz
@Kaz1mierz: Trolling Tu nie jest wskazany, a te kłamstwa wymyślone przez bezmózgie ameby chodzące na pasku ruskich niestety się nie obronią, pozdrowienia dla Wani tej od Putlera.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Kochane Mirki. Nasze komentarze i tak nie zmienią sytuacji. Grono ludzi współpracujących z Bolkiem jeszcze żyje. 46 lat po tamtych wydarzeniach na światło dzienne wyszły materiały kompromitujące LW. Nikt się nie przyzna, bo zawaliłby się system III RP (zwaliłby się dla tych ludzi, my już wiemy jak było). Wałęsa jest takim słomianym bohaterem. On nie przyzna się do prawdy do grobowej deski. Zwyczajnie za dużo by stracił.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Bez kozyry powiedz pińcet! Na życie ks. Popiełuszki. ks. Niedzielaka, ks. Zycha, Suchowolca zamachneli się raz :(

To tym co wyprawiasz, woje słowo jest nic nie warte. Zero.
  • Odpowiedz