Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Abp Głódź mówi że wyrządziłem jakieś krzywdy ,aż się prosi by zmierzyć ,kto więcej ? .....Oświadczam że nie znam żadnej krzywdy wyrządzonej .Proszę o konkrety gdzie co komu kiedy ? To co opowiadają Jagielski Szyler Lenarciak to bezczelne kłamstwa .To wytworzyła SB by brać na moje konto pieniądze .Ja musiałem spotkać się w pracy na polecenie kierownika i nie z SB a z kontrwywiadem i było tego może 5 razy do 1976 r .Potem zapowiedziałem kierownikowi by mnie nie odrywano w pracy do tych panów a jeśli mnie zawoła to jak zobaczę kto i tak wyjdę bez słowa ..Potem było kilka wezwań formalnych do komendy i tu musiałem stawić się na wezwanie ale tego taż było około 5 razy dp 1976 r.W żadnym tych spotkań nie padło z mojej strony żadne nazwisko ,ani jakikolwiek donos .Proszę mi wierzyć .To jest do udowodnienia na tych upublicznionych przez IPN ostatnio dokumentach
  • 121
  • Odpowiedz
@jannna: Te te te, ja bordo nie mam, nie rób ze mnie stulei zielonko. Czemu nagle z Androidem wyjeżdżasz? XD
Jak piszesz coś do kogo innego to mnie wołasz, piszesz do mnie to nie wołasz, zdecyduj się zielony.
  • Odpowiedz
@vind: jam nie jest nazbyt zorientowany jedynie zauważyłem jakoby przy czerwonych dopisek Android... być może nie przy wszystkich... ja przepraszam ja nie kumam co to czerwonki a co zielonki z PC kompa daję Windows 10 64-bit stacjonarny jedyny wolny bo inne laptopy są zajęte przeca muszą na chleb dla mojej rodziny zarobić...
  • Odpowiedz
@yanka: oczywiście nie mam zamiaru dyskutować i polemizować z osobami, które czują się urażone bądź uważają się za poszkodowane przez Pana Prezydenta. Również bezpośredni świadkowie tamtych wydarzeń mogą wnosić swoje niezadowolenie w postaci pojawiających się tutaj komentarzy, natomiast co do reszty oskrażycieli mam poważne wąpliwości, aby w taki sposób i taką miarą mogli oceniać działania pana Lecha Wałęsy lub ich brak. Mimo wszystko proponuję powściągliwość od pochopnych oskarżeń, a osobą
  • Odpowiedz
@ptomaro: tych co byli aktywni w Grudniu 70 zostali setka czy ile zamordowana masakra czołgi chowane ciała potajemnie.. Ci starsi co przeżyli tą masakrę w biały dzień... zamilkli na lata lub całkowicie... młody Wałęsa lat ze 20... mógł co najwyżej co głupiego z innymi chopkami ale to było kilka lat ciszy ! ciężko było się pozbierać... i tak w kilka dni 29 Grudnia 70 SB zawarło z lechem Wałęsą umowę
  • Odpowiedz
@Jan1956: toż jest Adwent czy Post jaki bom ja jest ateista i raczej budda i ja nie wiem ale Ty widać pobożny i taki zawzięty buc ??? Boga debilu nie powinni Ci inni ludzie wierzący pozwolić wzywać nadaremnie...
  • Odpowiedz
@Jan1956: ja jedynie zauważyłem aby Boga nadaremnie nie wzywać... jakiekolwiek inne aspekty dla mnie są totalnie bez jakiegokolwiek znaczenia i podtekstów. nie masz Pan żadnego prawa lub Prawa by od kogokolwiek takiego szantażu bo moim zdaniem gówno Ci do czyjej wiary chopie...
  • Odpowiedz
@jannna: Ja spalem na lekcji matematyki a ty idz odwiedzic okuliste. Teczki sa wypisy z akt ktore wypozyczano do Belwederu tez sa. A tam stoi jak byk. Ze donosil...
A to ze jego zrobiono figurantem bo elitom to pasowalo to prawda. Co do tego moge sie zgodzic. Elity wybraly takiego, sluzby klepnely wybor bo to byl ich czlowiek. A on byl wystarczajaco glupi zeby nim manipulowac. Co chociazby widac tutaj
  • Odpowiedz
@john-srnith: to co podajesz jest jak krowa i koń zupełnie dwie a może więcej wątków jak u cyganki w tobołku... i to jest w celu totalnego mobbingu wobec tego kochanego przez wielu rozumnych ludzi Wielkiego Człowieka... jeszcze nam żyjącego co bardzo ważne bo Polacy nie mamy już chyba innego tak Wielkiego żywego jeszcze...

a jak masz gymnazjumm to se na paluszkach se policz że to nie możet być w całości
  • Odpowiedz
@jannna:

Jaka krowa jaki kon, powiedzial osiol. Jaki totalny mobing. Toz ty mastodoncie logicznie pisac nie potrafisz a za liczenie sie do 10 zabierasz.
Ile tez twoja szanowna Feliksa sniegu musiala zjesc zeby takiego balwana ulepic?
Walesa nie jest glupkiem, nie obrazaj go, To nasz Prezydent choc wsiowy cwaniaczek co to myslal ze wykiwal wszystkich... Mowisz, ze my Polacy nie mamy innego tak wielkiego jak oszust... No tak masz racje, nie mamy innego tak wielkiego kapusia.
Co racja
  • Odpowiedz
@john-srnith: gdyby dla Ciebie Lech Wałesa był Wielkim człowiekiem nie mógłby być jednocześnie kapusiem... idźże co psychiatry to jest Przyjaciel człowieka potrzebującego może tylko chwilowo pomocy specjalistycznej może samej rozmowy...jako lekarz Ci mówię ponieważ ja leczę rodzinę swoją ale pieniędzy mi zarabiać w ten sposób nie wolno. wiedza jest powszechna dzięki Wolności również w Polsce było kiedyś takie cóś jak COCOM... zakaz do komunizmu zaawansowanych technologii ale Ty w ogóle
  • Odpowiedz
@jannna: @john-srnith: gdyby dla Ciebie Lech Wałesa był Wielkim człowiekiem nie mógłby być jednocześnie kapusiem... idźże co psychiatry to jest Przyjaciel człowieka potrzebującego może tylko chwilowo pomocy specjalistycznej może samej rozmowy...jako lekarz Ci mówię ponieważ ja leczę rodzinę swoją ale pieniędzy mi zarabiać w ten sposób nie wolno. wiedza jest powszechna dzięki Wolności również w Polsce było kiedyś takie cóś jak COCOM... zakaz do komunizmu zaawansowanych technologii ale Ty w ogóle masz mało wiedzy i dlatego sam się wykluczysz w pewnym momencie będziesz już tylko ujadał... 

A to dlaczego wielki czlowiek nie moze byc jednoczesnie kapusiem?
Oczywiscie ze moze. Taki lekturowy konrad Wallenrod, zeby wkrasc sie w laski krzyzakow aby zniszczyc ich od srodka musial byc najwiekszym lotrem zeby w decydujacym momencie zniszczyc ich od srodka.
Taki Pilsudski tez obracal sie w srodowisku sluzb. Przebywal w twierdzach jako wiezien(bodajze niemieckich) by wroga swojego Niemcy wypuscili.
A mimo to Pilsudski jest wielkim czlowiekiem ktory ochronil budzaca sie
  • Odpowiedz
@john-srnith: ja jestem śpiący i nie chciałbym być niegrzeczny ale prawie cała dobę sobie tutaj jestem...
pewne elementy jeśli nie pasują to nie da się tego w żaden sposób połączyć poprzez jakieś manewry a im dłużej to mamy syndrom Lecha Wąłesy kóry nie może zatrzymać się oderwać tak bardzo jest zaszczuty przez to miejsce w które ponownie sam wlazł...
w dobrej wierze... jakiś film o Lechu Wałęsie chyba leci w tv...
matka patrzy... ??? nie to chyba wiadomości jakie ? mnie to nie interesuje a Matka chyba uciekła sama z tego kanału tv...
nie ma sensu wnikać w szczególy bo byśmy
  • Odpowiedz