Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Abp Głódź mówi że wyrządziłem jakieś krzywdy ,aż się prosi by zmierzyć ,kto więcej ? .....Oświadczam że nie znam żadnej krzywdy wyrządzonej .Proszę o konkrety gdzie co komu kiedy ? To co opowiadają Jagielski Szyler Lenarciak to bezczelne kłamstwa .To wytworzyła SB by brać na moje konto pieniądze .Ja musiałem spotkać się w pracy na polecenie kierownika i nie z SB a z kontrwywiadem i było tego może 5 razy do 1976 r .Potem zapowiedziałem kierownikowi by mnie nie odrywano w pracy do tych panów a jeśli mnie zawoła to jak zobaczę kto i tak wyjdę bez słowa ..Potem było kilka wezwań formalnych do komendy i tu musiałem stawić się na wezwanie ale tego taż było około 5 razy dp 1976 r.W żadnym tych spotkań nie padło z mojej strony żadne nazwisko ,ani jakikolwiek donos .Proszę mi wierzyć .To jest do udowodnienia na tych upublicznionych przez IPN ostatnio dokumentach
  • 121
@john-srnith: wcale chopie nie widać zę to z loginu ma być kobieta.... programista jestem lat prawie 60... do mnie była skierowana lufa karabinu i przeładował ! byłem w wiezieniu kiedy wybierali Jana pawła II na papieża i jak latał mi wiele lat później helikopterem nad głową w Katowicach w Areczcie se siedziałem i na Lompy w Komendzie Wojewódzkiej Milicji z kobietami z Solidarnosci przez rurkę w kiblu żeśmy se gadały... wielu
@john-srnith: pytałeś młody Kolego kim ja jestem... mężczyzną po wypowiedziach to powinno być widać a login nick awatary znajesz ???
oprócz ostrożnych wypowiedzi grafologa masz jak każdy normalny Polak jakie gymnazjumm chyba zaliczone a więc jest jaka szansa, iż samodzielnie na paluszkach dasz radę !!! ja w to wierzę !!! policzyć iż brak jest 10 lat co Lech Wałęsa był totalnie NIKIM zwłaszcza dla SB ten 20letni chłopaczek... głupkowaty straśnie głupkowaty
@pwn3r: no chyba szanowny Kolego nie myślisz żem jest zwykły parobek w dodatku w sprawie jakiegoś bezrobotnego robola Lecha Wałęsy bym się angażował był... nadal ja się nie interesuję sprawami społecznymi jedynie chronologicznie matematycznie zwracam uwagę takie skrzywienie zawodowe iż brak jest 10 lat zanim Lech Wałęsa otrzymał szansę to był taka potrzeba chwili głupek którego wsparcie elit nic nie kosztowało sam wlazł Lech Wałęsa na teren Stoczni bez zgody i
@jannna: конечно знаю... в принципе я с вами согласен .... oczywiscie ze elity intelektualne go wybraly. To nie ulega watpliwosci. A zeby elity go wybraly nalezalo byc lekko glupkowatym bo nikt madry by sie nie zgodzil zrobic tego czego od walesy wymagano.
Ale od tego minelo juz ponad 30 lat. I najwyzszy czas zmadrzec. Jezdzi po swiecie sie udziela, doktoraty dostaje, doradcow ma. I co nikt mu nie doradzil ze trzeba
@john-srnith: totalnie Kolego matematyki nie kumacie... lat 10ciu brakuje w tym ! dziesięć lat przed 1980 Lech Wałęsa był totalnie nikim !!! nawet dla tych zwykłych robotników co On z Nimi o czem mógł zwyczajnie chyba nie o poezji... to było środowisko gdzie produkowało się prawdziwe statki okręty za kóre Rus płacił pieniądze !!! a w tym czasie górnicy wydobywali 190 milionów ton węgla rocznie tyrali jak gupie na 4 brygady
@ptomaro: To nie kilkanaście stron dokumentów. To słowa wielu świadków, które padają od lat. To dokumenty i badania historyków. To przede wszystkim działanie i postawa Wałęsy, którą widać od lat na jego różnych występach i owoce jego działania, równie jako prezydenta.
@jannna: Nie obraz sie. ale pievdolicie Hipolicie... Walesa jest 43 rocznik wiec mial 27 lat. wiec nie 20. To raz, dwa w 76 mial juz 33 lata. Wiec juz gowniarza na sile nie robcie. Mial juz za soba sluzbe wojskowa,,, Szkole mlodszych specjalistow podoficerska stopnien kaprala i donoszenie w wojsku.
Po Wydarzeniach wybrzeza o ktorych wspomniales. Wlasnie trzeba bylo wszedzie agentow zeby zapanowaly nad masami. Zeby identyfikowaly zgromadzonych stoczniowcow chocby na
@john-srnith: tłomaczem Ci Kolego młodszy wiekiem... dopóki elity intelektualiści co same nie chciały ryzykować i elitom w biurach projektowych i innych w Stoczni było dość wygodnie się żyło i dostatnio... i gdyby Lech Wałęsa nie przeskoczył tego płota to w drugiej połowie Sierpnia 80 nadal by NIKT Lecha Wałesy nie chciał żadnego podpisu a tymbardziej płacenia Mu jakich pieniąchów... dlatego 1970 kiedy wymordowali w biały dzień mnóstwo roboli agresywnych aktywnych to
@jannna: rozumiem ze masz taki a taki punkt widzenia, Rozumiem ze starasz sie apologetyke uprawiac,,, ze niby jak glupi to sluzby sie nim na pewno nie interesowaly ergo teczki sa zmajstrowane.
Na pracy sluzb znasz sie jak wilk na gwiazdach albo specjalnie tutaj propagande uprawiasz.
Dla sluzb kazdy donos o wszystkim mial znaczenie,,, bo z tych fragmentow ukladalo sie calosc.
koniec naszej rozmowy.
Minie rok dwa przebada sie teczke pracy Walesy,
@john-srnith: nie zgadza się 10 lat ! jeszcze w pierwszej połowie Sierpnia 1980 Lech Wałęsa jeszcze po przeskoczeniu tego płota Stoczni to jeszcze Nikt nie widział w Nim jakiegoś lidera do rozmów z komunistami !!! były ogromne tarcia tam się sporo kotłowało !!! przeważyło że to był chłopek który nie miał żadnych praw bo sam nielegalnie nie będą cpracownikiem Stoczni wlazł i sam ponosił wszystkie skutki tego i dla elit intelektualnych
@jannna: dobra chcesz powiedziec ze Walesa nie donosil od 70 roku do 76 roku bo ci sie 10 lat nie zgadza.... tak? znaczy co o 10 ma za duzo,,, i nie powieniem miec 27-33 tylko 17-23 a moze powinien miec 37-43. O jakie ci 19 lat chodzi
@john-srnith: ja jedynie jestem matematykiem programistą i dla mnie jest oczywsite że policzyć do 10ciu nie dajesz se rady szanowny Kolego młody wiekiem... nic nie ma znaczenia przed drugą połową Sierpnia 1980 bo nawet po przeskoczeniu płota Wałęsa był NIKIM... elity poczuły biznes i to jest zdrada szwindel a Lecha Wałęsę potraktowano jak zwykłego figuranta do którego takie maluczkie dziecka jako Ty będziesz miał jakie pretensje wynikające z nieumiejętności policzenia do
@lechwalesa: Panie Prezydencie Wałęsa - Pan mi wyrządza krzywdę każdego dnia, kiedy na stronie wykop.pl muszę czytać takie brednie, pisane dodatkowo z tyloma błędami, które profanują mój ojczysty język.
Mój cały szacunek do Pana legł w gruzach, zwłaszcza w ciągu kilku ostatnich dni. Nie chodzi tylko o epizod donosiciela a o pychę i megalomanię, która z Pana wylatuje i zalewa otoczenie. Skala tego zjawiska jest przerażająca.