Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Abp Głódź mówi że wyrządziłem jakieś krzywdy ,aż się prosi by zmierzyć ,kto więcej ? .....Oświadczam że nie znam żadnej krzywdy wyrządzonej .Proszę o konkrety gdzie co komu kiedy ? To co opowiadają Jagielski Szyler Lenarciak to bezczelne kłamstwa .To wytworzyła SB by brać na moje konto pieniądze .Ja musiałem spotkać się w pracy na polecenie kierownika i nie z SB a z kontrwywiadem i było tego może 5 razy do 1976 r .Potem zapowiedziałem kierownikowi by mnie nie odrywano w pracy do tych panów a jeśli mnie zawoła to jak zobaczę kto i tak wyjdę bez słowa ..Potem było kilka wezwań formalnych do komendy i tu musiałem stawić się na wezwanie ale tego taż było około 5 razy dp 1976 r.W żadnym tych spotkań nie padło z mojej strony żadne nazwisko ,ani jakikolwiek donos .Proszę mi wierzyć .To jest do udowodnienia na tych upublicznionych przez IPN ostatnio dokumentach
  • 121
@Adexx: Ty młody Kolego nie pokazuj swojej głupoty iż nie naumiałeś się policzyć do dziesięciu brakujących lat... przeca masz chyba te 10 paluszków co być schowane rąsie w kieszeni aby nikt nie zauważył że na paluszkach ale nie wstydź się tylko policz że te kwity i inne bardzo dobrze czytelne i w bardzo dobrym stanie pomimo czasu i wielokrotnego czyszczenia archiwów SB w tym za czasów prezydentury Lecha Wałęsy... że wsio
@lechwalesa: Panie Prezeydencie, może trochę więcej pokory? Żyją jeszcze ludzie, którzy wiedzą jakie krzywdy im Pan wyrządził. Te informacje są nie tylko w teczkach Bolka, ale też w teczkach ludzi, którzy byli jego ofiarami.
Do dziś nie wyjaśnił Pan swojej roli w związku ze śmiercią Tadeusza Szczepańskiego.
@jannna: Trudno brać na poważnie to co piszesz, tyle tam niekonsekwencji, 60, programista, jednocześnie totalna nieumiejętność pisania, zdania bez ładu i składu. Groch z kapustą, jakby pisał pijany lub Lech Wałęsa. Daj sobie człowieku na wstrzymanie do czasu aż ochłoniesz i napisz coś gdy już będziesz w stanie wykrzesać coś co mniej więcej zgodne będzie z zasadami pisowni i logiki. Jak nie dasz rady to sobie odpuść, bo czytanie tego co
@lechwalesa: Zdradził się Pan, kim jest, po czyjej stoi stronie, kiedy oświadczył wprost, że związkowców z Piotrem Dudą należaloby...SPAŁOWAĆ!!... ZEJDŹ MI CZŁOWIEKU Z OCZU BO NA CIEBIE PATRZEĆ NIE MOGĘ!! Wstyd, że ktoś taki był przewodniczącym związku i Prezydentem Polski!!!
@Usunelem_Konto: Lech Wąłesa to jest figurant dla wszystkich bezrozumnych idiotów aby na Niego mogły skakać bezkarnie... bo sam przeskoczył płot Stoczni bezrobotny a więc bez konsekwencji i żalu dla elit i komuchów które uknuły przepływ majątku Polaków za jakąś bliżej nieokreśloną Wolność czyli nasze piekiełko... znając dorobek ułanów z historii Polski... Lech Wałęsa do tego nadał się idealnie i sam się w to błoto wciągnął dobrowolnie za to dostał nagrodę Nobla