Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Abp Głódź mówi że wyrządziłem jakieś krzywdy ,aż się prosi by zmierzyć ,kto więcej ? .....Oświadczam że nie znam żadnej krzywdy wyrządzonej .Proszę o konkrety gdzie co komu kiedy ? To co opowiadają Jagielski Szyler Lenarciak to bezczelne kłamstwa .To wytworzyła SB by brać na moje konto pieniądze .Ja musiałem spotkać się w pracy na polecenie kierownika i nie z SB a z kontrwywiadem i było tego może 5 razy do 1976 r .Potem zapowiedziałem kierownikowi by mnie nie odrywano w pracy do tych panów a jeśli mnie zawoła to jak zobaczę kto i tak wyjdę bez słowa ..Potem było kilka wezwań formalnych do komendy i tu musiałem stawić się na wezwanie ale tego taż było około 5 razy dp 1976 r.W żadnym tych spotkań nie padło z mojej strony żadne nazwisko ,ani jakikolwiek donos .Proszę mi wierzyć .To jest do udowodnienia na tych upublicznionych przez IPN ostatnio dokumentach
  • 121
@karol-guzikiewicz: to jest postawa człowieka zaszczutego totalnie jakbyś znał choć elementy podstawy psychologii... widać nie znajesz...
Ten biedny stary człowiek walczy dla Ciebie On to czyni abyś kiedykolwiek był dumnym Polakiem jak byś miał potomstwo własne jakie i co chciał o Polsce czyli o sobie dziatkom powiedzieć... co by chciały dalej swojemu potomstwu przekazać... a w tym totalnym bierzesz niestety aktywny udział ponieważ wszystkie tutaj zasadniczo są przeciwko temu staruszkowi dzięki
@sebogothic: służę pomocą:

Abp Głódź mówi że wyrządziłem jakieś krzywdy ,aż się prosi by zmierzyć ,kto więcej ?=== Głódź, bo wywlokę co wiem o tobie.

.....Oświadczam że nie znam żadnej krzywdy wyrządzonej .Proszę o konkrety gdzie co komu kiedy ? === Nic mi nie udowodnicie, biedaki

To co opowiadają Jagielski Szyler Lenarciak to bezczelne kłamstwa === To oni jeszcze żyją??? Myślałem że też pod tramwaj wpadli

.To wytworzyła
@lechwalesa: Panie Prezydencie... Skrzywdził Pan! Na pewno Pan skrzywdził całą Służbę Bezpieczeństwa. Ilu ludzi straciło pracę przez Pana? Ile rodzin eSBeckich zostało rozbitych, bo do ich kieszeni zajrzał kryzys bezrobocia? Ile dzieci zostało bez możliwości zakupów w Konsumach? Wszystko Pan to rozpiórkał przecież. I ja Panu szczerze gratuluję. Tylko, że skubańce zeszli do podziemia i dziś wyłażą, a to z po za księżowskiej sutanny, a to z po za PiSowskiej propagandy...
@lechwalesa: Panie prezydencie na pana miejscu za bardzo bym się nie przejmował. W chwili obecnej Polska dzieli się na tych: co zawszę będą po pana stronie i na tych co chcą wierzyć w pana winę. A im bardziej pan się tłumaczy tym mocniej oni są przekonani że mają rację.
@lechwalesa: Nikt Ci już nie wierzy, czasy sie zmieniły. Teraz ludzie mają dokumenty, twoje własnoręczne podpisy, donosy. Wstyd mi za takiego pajaca jak Ty. Cała Polska sie wstydzi, Ty dalej łżesz i plujesz rodakom w pysk.
@lechwalesa: panie prezydencie chodzą słuchy , że przez to , że kontrwywiad odrywał pana od pracy nie mógł pan wyrobić normy . Czy to prawda ?( ͡° ʖ̯ ͡°)
@vind: Szanowni Państwo moderatorzy, Ad minie jest taki program w sieci All Player polskiego programisty w którym jest plik txt zestaw wulgaryzmów który można wpiąć w oprogramowanie tego serwisu i wszystkie wulgaryzmy raz na zawsze można automatycznie usuwać z wypowiedzi... kod php można pobrać i ewentualnie Koledzy na forum programistów 4programmers.net bezpłatnie z ogromna przyjemnością pomożemy to zaimplementować gdybyście potrzebowali...