Wpis z mikrobloga

DZIĘKUJĘ I JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ!

tl;dr


To były najlepsze urodziny jakie miałam ★~(◠)
Nie spodziewałam się TAKIEJ frekwencji! Jestem nadal w szoku, lecz pozytywnym! Mam nadzieję, że każdy dotarł do siebie bezpiecznie, jest w miarę cały i zdrowy :)

Jeszcze przed imprezą dowiedziałam się, że na mszy w mojej intencji na moich przygranicznych rodzinnych terenach (mama wierząca, swego rodzaju pokazanie że się martwi i dba - dlatego nie gniewam się, choć jestem niewierząca) ksiądz... zrobił mi prezent, choć mnie nigdy na oczy nie widział.
W torbie była paczka M&M i...


Zaczynając od początku: Spałam przed imprezą dwie godziny bo... tort. Torty znaczy się. Przywiezienie tego metrem także nie należało do najłatwiejszych rzeczy. Na miejscu się okazało, że ten stolik na ekhem 15-20 był co nieco chyba na tyle nie wyliczony ( @hsvduivbsh nie wiem jak to zrobiłeś podczas rezerwacji, ale... No :P) bo już o 19:56 mieliśmy komplet przy stoliku :D
Swego rodzaju rozwiązaniem nołnejmowości była taśma malarska i flamastry :P
Impreza ruszyła z impetem jak przybył #slask - przybyli z oryginalnymi kremówkami z Wadowic! (# sautepoleca) Miałam Cards Against Humanity do wycięcia, ale nie było czasu i jak w to grać (nawet dobrze). Na listę nie wszyscy się wpisali :( ale to nic, najważniejsze że byyyyyliiiiiścieeee!
Teraz po krótce napiszę parę słów, kolejność losowa, jak z kimś dłużej gadałam i zapomniałam wymienić - przepraszaaaaaam :(

@gorush - dziena za przyjazd z tak daleka, ale rogów z palców do zdjęć to ty nie dorabiaj, nic się nie ukryje! :P

@Jormungand - jesteś prawilnym kucem, szanuję, a kwiaty całkiem całkiem Tobie pasują :) A śniadanie miałeś robić Ty, za przetrzymanie opaski! :)

@cofko - mam nadzieję, że spokojnie dojechałeś do miasta, do którego potrzebny jest paszport. Ale coś czuję, że niezbyt pośpiewałeś sobie na karaoke, musisz nadrobić! (I to koniecznie w Warszawie!).

@JestemzSosnowca - Ty już wiesz za co powinnam się na Ciebie gniewać, ale zarazem dobrze że pousuwałeś. Dobrze, że wyszedłeś ze swojej piwnicy i przyszedłeś do warszawskiej piwnicy :D

@MasterSoundBlaster - Głupolu TSowy, wreszcie się spotkałam z Tobą na żywo! Myślałam, że to się dokona dopiero na którymś wykoparty i byś nie miał czasu i byś nawet nie powiedział cześć czy coś, nocny nejmie. Fajnie się Ciebie głaskało po dłoni i bluza była całkiem cieplutka. Czekam do nocnej i do jakiejś pogadanki na TS :)

@Saute - dziękuję za obiad! Było pysznie, prosto ale sycące i pysznie. Przemowa była zaskakująca, zabawna i kurczę no - oczy się trochę spociły ಥಥ Cieszę się, że tort ciastka ze świni smakowały, najfajniejszy widok to zadowolenie na twarzy i to, że coś smakowało :D Kremówek nie miałam jak spróbować, lecz JEJU - one były prosto z Wadowic! Inspirując się Twoim tagiem - #hannahallapolecasaute :P
A, i pamiętam to o czym mówiłeś - Halloween :D

@Przepiorek - Ty szalony człowieku! Benek Ci kiedyś ucieknie, zobaczysz, nawet listu nie zostawi! #pdk @Saute mi oddał swoją jajecznicę, więc mogę powiedzieć - była fajna :D I dziękuję gorąco, że byłeś wstanie przenocować taką dużą ekipę. Pomimo Twoich plusów nadal mam foszka za to, że nie jadłeś ciasta - dietę trzymasz a tak właściwie jej nie potrzebujesz ;) więc nie wiem po co się wykręcałeś! Masz moją blachę? Zaginęła w akcji po umyciu :)

@Skyworld - tak, nie przyniosłam kanapki, tak, ugotuję Tobie obiad, napisz mi czego nie możesz jeść a co lubisz i ugotuję. Już nie będziesz tego wypominał? :)
Dziękuję że byłeś, mam nadzieję że nocka była do przeżycia i dałeś radę funkcjonować po 12 godzinach zabawy :)

@geomag42 - Neomagu, Ty magnezie, czemu rozśmieszasz że się duszę? Koszulka z kotem prawilna, broda prawilna ale i tak nie zatuszujesz tym swojego wieku - nadal wyglądasz jak smakowity kąsek waginosceptyków :D
Mam nadzieję, że prezent od @cofko się przydał (~)~

@berserka - nie usuwaj konta. Nie wolno. I tak wrócisz. Zawsze wracasz.

@pazdzioch564 - Dobrze, że byłeś! Bardziej na uboczu, ale mam nadzieję że nie czułeś się mocno zażenowany :)

@stekelenburg2 - szanuję Cię jako osobę. Nie muszę się z Tobą zgadzać w pewnych kwestiach, lecz uważam, że jesteś dobrym człowiekiem. Miło było Cię poznać.

@Warszawiak_01 - dziękuję za przybycie, za ogarnięcie religijnych wyjców, wiem, imprezie daleko do warunków jak w Marriocie ale mam nadzieję, że jednak będziesz to miło wspominał.

@LOLWTF - za zdjęcia to powinnam Tobie nogi z dupy powyrywać, ale jestem nazbyt słodka by to zrobić i co najwyżej mogę pogrozić paluszkiem. Ale swoją drogą... fajnie, że byłeś. Heh :)

@Ulubiona - Ty to śmieszna, drobna, fajna jesteś :D Jesteś świrnięta, pozytywna w faaaajny sposób! Lubię Cię, wypij ze mno cydr. I miłości życzę :3

@jedrek1212 - przepraszam za tak długie nieodzywanie się, mam nadzieję że to nadrobimy w tym roku! Przekaż Dominikowi Cipkowi, że cieszę się że był i że miło było was ponownie spotkać! Ale to po tym, jak poprawię kolor, żebyś mógł się nagapić na tęczę bo lubisz :P

@podredowana z @brzenczyszczykiewicz - dobrze się bawiliście, byliście, fajnie było poznać :)

@Nataniel_PL - troszku odwagi! Jak widzisz ludzi dziwnych, wesołych - to jesteśmy my, Wykopowicze! Od razu podbijaj! Tu na początku też nikt nikogo nie znał, każdy zaczynał na 1 lvl wykopiwowym, trzeba rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać! No i ten tego... Pika pika! ;)

@Annerice - no, moja całuśna kobitko :) Zapraszam Cię na urodziny za rok ( ͡º ͜ʖ͡º)

@michalo94 - oj, Młody, Młody, wyrosła z Ciebie gruszka na sośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dutch - Jeju, przybyłeś, zobaczyłeś, przeżyłeś! Dzięki za trzymanie klamki #cobylowramiepozostajewramie Mam małą nadzieję, że będziesz to miło wspominał i to nie jest nasze ostatnie wykopiwo. Ciekawie wyglądasz w tym zaroście, miło że mogliśmy się spotkać ponownie po dwóch latach, bez późniejszej gównoburzy ;)

@hsvduivbsh - NAPISAŁAM NICK Z PAMIĘCI (piszę wpis wpierw w notatniku). Dziękuję za pomoc w organizacji, noszeniem tobołków i w ogóle za wszystko - z drugą osobą organizowało się to raźniej :) Czemu nie założyłeś różowego szalika ja się pytam? Nie po to podarowałam, byś na Wykopiwa w czarno-szarym chodził!

@Fibi07 - byłeś! Jeju, to było miiiłeee! Kamień z Włoch ładny, tylko czemu jeden? Jak ja się nim podzielę z Arturem? :< Ale czekam jeszcze na usłyszenie Testo z Twoich ust, głosowy geniuszu :D

@zielony_kurczak i @paulakucia - szalałyście w karaoke! Fajno! I widziałam, że chyba się podobało. Podobało? Smakowało?

@agent_resistance - Skubańcu, odkryłeś że babki nam stolik zakosiły! I choćby skały defekowały - konta nie usunę :D

@Kajetan8 - no elo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jaki jesteś wysoki! Szkoda, że ze mną dłużej nie pogadałeś :(

@icojeszcze - no, nie spodziewałam się obecności - ale to tym bardziej fajnie! Widziałeś mnie bez zaklejonego oka i bez maski chirurgicznej - chyba lepiej, nie? :P Wiem, nie Twoje klimaty ale jednak śpiewałeś! I to się liczy! :D

Opisujcie pod tym wpisem swoje wrażenia! Dzięki raz jeszcze i do zobaczenia, możliwe że za rok też zrobię wykopowe urodziny - z jeszcze większym impetem, z karaoke, w lepszym miejscu :)

Z fartem, mordeczki! (ε )

#warszawa #wykopiwo #urodziny #wykopiwowarszawa a niech i będzie #sautepoleca ;) #cotahannah
H.....a - DZIĘKUJĘ I JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ!

tl;dr
SPOILER

To były najlepsze urodziny...

źródło: comment_77twealAgtrKxEbeuIISHtsFNakp3OkQ.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hannahalla:

@Warszawiak_01 - dziękuję za przybycie, za ogarnięcie religijnych wyjców, wiem, imprezie daleko do warunków jak w Marriocie ale mam nadzieję, że jednak będziesz to miło wspominał.


Ania, przecież ja tu ze 2-3 wpisy popełniłem, że było fajnie. :D #patologiazewsi to mój tag, przypominam tylko. W zasadzie na drugie imie powinienem sobie wziąć "patologia", a nie Dawid. xD

Dobrze było, impreza miała swój klimat, a Rama ponownie
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Cieszę się że byłem a nocka była jak najbardziej do przeżycia :)

tak, nie przyniosłam kanapki, tak, ugotuję Tobie obiad

Z tego co widzę to nie ja ci wypominam brak kanapki tylko sama sobie to wypominasz i się tym zadręczasz ( ͡º ͜ʖ͡º).
A twoja psychoanaliza jest do bani ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Hannahalla: juz Ci tlumaczylem dlaczego jeden i do kogo powinnas miec pretensje :P a sposob na podzielenie sie kamieniem podalem Ci :D co do Testo, spoko pewnie bedzie nie jedna okazja jeszcze :)
Tort swietny! Przekonalas mnie, ze rzeczy bezglutenu moga byc dobre i smaczne :D (tak jak paczki!)
  • Odpowiedz