Wpis z mikrobloga

Nie zostałem złamany w grudniu1970 r ,nie współpracowałem z SB , nigdy nie brałem pieniędzy , żadnego ustnego , ani na piśmie nie złożyłem donosu ,Popełniłem błąd ale nie taki , dałem słowo że go nie ujawnię na pewno nie teraz jeszcze nie teraz .Chyba że ujawnią go inni .Jeszcze żyje człowiek sprawca ,który powinien ujawnić prawdę i na to liczę Miałem miękkie serce .W internowaniu napisano że wypiłem dużo alkoholu .Prawda jest że ani jednej butelki wódki ani białej ani kolorowej , ani jednego piwa ,parę szampanów i kilka win .Pozwoliłam natomiast brać na moje konto , kiedy mnie proszono .Z tego widać że było pobrane trochę tego za moją wiedzą , ale nie dla mnie .Podobnie jest i w tej sprawie .współpracy , pieniędzy i donosów .Ja nie mam nic z tym wspólnego . Ja dotrzymuje danego słowa przyrzeczenia nawet przeciwnikom Jeśli ten sprawca nie ujawni prawdy . będzie kłopot , ale ja wierzę że to zrobi .Wierzę że prawda się obroni .
  • 185
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lechwalesa By się Pan przyznał. Powiedział WSZYSTKO co jest do powiedzenia nt. "zmiany ustrojowej" kto z kim, po co, dlaczego i jak! Tyle i tylko tyle. Jak SPOWIEDŹ naród wtedy dopiero by panu wybaczył. Byłby PAN legendą prawdziwą. Bo nawet ZŁY może zostać dobrym. Wszystko w PANA rękach!

Ale coś czuję, że będzie PAN brnął dalej w kłamstwa. Zresztą Pana syn to też niezły łgarz wyrósł. CO za tym idzie? Dałby PAN wspaniały przykład potomkowi.

Czas płynie HISTORIA albo pana zbeszta jeżeli nie zacznie pan mówić prawd, albo wyniesie jako tego który pomimo wszystko powiedział CAŁĄ PRAWDĘ i za to mogą kolejne pokolenia panu dziękować. Ale tak jak napisałem przeczuwam, że będzie PAN brnął dalej w kłamstwa.]
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Nie może tak być , że słowo ujawnione będzie nie teraz , potem za późno może być . Ja tego bym tak nie zostawiał , ale pan zrobi jak uważa , bo tak czasem trzeba . Tylko jakby Pan na sumieniu nie miał nic , to by pan ujawnił prawdę , bo kłamcy się chowają , ale czy Pan nim jest to mnie wiedzieć nie .
  • Odpowiedz
@lechwalesa nawet jeżeli to prawda co napisałeś, to przedkładasz dobro jakiegoś komuszego funkcjonariusza ponad dobro wszystkich Polaków. Mogę powiedzieć tobie jedno: s--------j dziadu i zrzeknij się obywatelstwa, bo na nie nie zasługujesz.
  • Odpowiedz
@lechwalesa
Załóżmy przez chwilę, że wciąż Panu wierzę i te dokumenty nie są prawdziwe. Jak Pan wytłumaczy to, że wypożyczał Pan dokumentację z IPNu i znikały akurat strony dotyczące TW Bolka? Czy to też nie jest prawdą albo nie może Pan podać przyczyny? Konkretnie poproszę, bez opowiadania o miękkim sercu, itp.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Mogłeś pan powiedzieć prawdę w latach '90 i byłoby po sprawie, ale forsa była ważniejsza. Splendor by opadł, mit obalacza komuny poszedł w niepamięć i z jeżdżenia po świecie za kasę nici. Tak tak, forsa była ważniejsza niż reputacja i myślało się, że peo będzie u władzy wiecznie i chroniło, a tu kupa się zrobiła.
  • Odpowiedz
Wczorajsza agitka TVP udowodniła tylko jedno - sprawa jest sztucznie pompowana przez PiS, który daje się rozgrywać Kiszczakowi po jego śmierci. Tyle.
  • Odpowiedz
@AtoMan:
A może po prostu było to jedno z ważniejszych wydarzeń w historii współczesnej Polski? Poza tym "sprawa" Wałęsy toczy się już od lat i to wstyd, że TVP dopiero teraz emituje dokument Brauna, bo powininna była to zrobić zaraz po jego powstaniu w 2008r.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: dziwne, że piszesz o jakimś innym człowieku sprawcy i że możesz coś napisać, ale nie teraz, że póżniej, że liczysz na to, że on napisze. Co to w ogóle jest? Co to za tłumaczenia?
  • Odpowiedz
Jak opublikują te akta to będę w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy pisał je Leszke czy nie. Jeśli przed znakami interpunkcyjnymi nie ma wyraźnych odstępów, to są na bank podrobione :D
  • Odpowiedz