Wpis z mikrobloga

Nie zostałem złamany w grudniu1970 r ,nie współpracowałem z SB , nigdy nie brałem pieniędzy , żadnego ustnego , ani na piśmie nie złożyłem donosu ,Popełniłem błąd ale nie taki , dałem słowo że go nie ujawnię na pewno nie teraz jeszcze nie teraz .Chyba że ujawnią go inni .Jeszcze żyje człowiek sprawca ,który powinien ujawnić prawdę i na to liczę Miałem miękkie serce .W internowaniu napisano że wypiłem dużo alkoholu .Prawda jest że ani jednej butelki wódki ani białej ani kolorowej , ani jednego piwa ,parę szampanów i kilka win .Pozwoliłam natomiast brać na moje konto , kiedy mnie proszono .Z tego widać że było pobrane trochę tego za moją wiedzą , ale nie dla mnie .Podobnie jest i w tej sprawie .współpracy , pieniędzy i donosów .Ja nie mam nic z tym wspólnego . Ja dotrzymuje danego słowa przyrzeczenia nawet przeciwnikom Jeśli ten sprawca nie ujawni prawdy . będzie kłopot , ale ja wierzę że to zrobi .Wierzę że prawda się obroni .
  • 185
@lechwalesa: Wstyd mi za to, że krajem za który walczył mój dziadek, a pradziadek zginą, rządził człowiek bez honoru, który nie potrafi powiedzieć wprost, o swojej przeszłości. Tym wpisem ośmiesza się pan jeszcze bardziej. "Nie powiem jak było chyba, że ktoś zrobi to za mnie." Wstyd i żenada!
"Obejmując z woli Narodu urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji, będę strzegł niezłomnie godności Narodu, niepodległości i bezpieczeństwa
#tldr

@lechwalesa: Panie Prezydencie,

nie wiem czy Pan Prezydent wie jak wygląda teraz sytuacja... We wszystkich mediach w Polsce, oprócz Gazety Wyborczej, główną informacją jest współpraca Pana Prezydenta z SB. O temacie mówią też zagraniczne dzienniki i to tak poczytne jak BBC, czy Financial Times (tutaj może Pan Prezydent znaleźć wspomniane artykuły: http://www.bbc.com/news/world-europe-35602437 http://www.ft.com/intl/cms/s/0/b40dd220-d633-11e5-829b-8564e7528e54.html#slide0 ). W TVP1 po godzinie 20:00 parę milionów Polaków obejrzało dokument Grzegorza Brauna "TW Bolek" (dokładnie ten:
Panie Prezydencie, proszę się trzymać. Spóźnieni rewolucjoniści próbują Pana zgnoić i pewnie trochę błota się przyklei. Trudno. Nobla Panu nikt nie odbierze ani tego, że dla wielu jest Pan symbolem. Bez Wałęsów, Mazowieckich, Geremków, Kuroniów, Frasyniuków, Borusewiczów itd.. pryszczaci wykopowi bojownicy chodziliby teraz po ocet do sklepów - jak to drzewiej bywało.
Jedyne dlaczego mam do Pana pretensje, jest to, że dwóch wichrzycieli wypełzło na Pańskich plecach.
Jeden mimo, że był miernym