Wpis z mikrobloga

Nie zostałem złamany w grudniu1970 r ,nie współpracowałem z SB , nigdy nie brałem pieniędzy , żadnego ustnego , ani na piśmie nie złożyłem donosu ,Popełniłem błąd ale nie taki , dałem słowo że go nie ujawnię na pewno nie teraz jeszcze nie teraz .Chyba że ujawnią go inni .Jeszcze żyje człowiek sprawca ,który powinien ujawnić prawdę i na to liczę Miałem miękkie serce .W internowaniu napisano że wypiłem dużo alkoholu .Prawda jest że ani jednej butelki wódki ani białej ani kolorowej , ani jednego piwa ,parę szampanów i kilka win .Pozwoliłam natomiast brać na moje konto , kiedy mnie proszono .Z tego widać że było pobrane trochę tego za moją wiedzą , ale nie dla mnie .Podobnie jest i w tej sprawie .współpracy , pieniędzy i donosów .Ja nie mam nic z tym wspólnego . Ja dotrzymuje danego słowa przyrzeczenia nawet przeciwnikom Jeśli ten sprawca nie ujawni prawdy . będzie kłopot , ale ja wierzę że to zrobi .Wierzę że prawda się obroni .
  • 185
  • Odpowiedz
@lechwalesa: ja cały czas mam nadzieję że Lechu wyciągnie swoje papiery i rozpeta się takie piekło, że okaże się, że wszyscy popełnili błąd i inni brali na ich rachunek bez ich wiedzy. Leszek, #!$%@? system i ujawnij wszystko, już raz się poświęciłes drugi raz też możesz:) Pozdrowienia do...
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Jakim prawem śmie Pan ukrywać prawdę przed Narodem, któremu miał Pan służyć? To my, obywatele, jesteśmy i byliśmy Pana płatnikiem, któremu należy się szacunek i prawda.
Na co mamy czekać? Minęło 26 lat, a my wciąż stoimy w tym samym miejscu - między innymi przez Pana, który trzyma tajemnice i chce zabrać je do grobu.
I w tym wypadku sam Pan widzi. Jeśli nie ujawni Pan wszystkich informacji, całej prawdy
  • Odpowiedz
Przecież tutaj nikt nie domaga się prawdy, jakakolwiek by ona nie była (bo oznacza to wciąż że mógł nie być agentem). Wszyscy domagają jasno żeby ogłosić Lecha agentem. Jakakolwiek inna prawda by była niż z góry rpzyjęta już dawno teza, nigdy nie będzie ona prawdziwsza niż jedyna słuszna "prawda" że był agentem.

Więc może już skończyć to oszukiwanie siebie i innych że ktoś chce prawdę jakakolwiek by ona nie była, tylko jasno
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie TW "Bolek". Nie masz Pan honoru i łżesz Pan jak pies. Od początku swojej kariery byłeś Pan krętaczem. Nigdy nie mówiłeś Pan wprost, byłeś zawsze za, a nawet przeciw. Nigdy nie mogłem się nadziwić, jak takiemu prostakowi, który opowiadał i nadal opowiada głupoty, kalecząc przy tym język polski można było powierzyć funkcję lidera opozycji, a potem wybrać go na urząd prezydenta.
  • Odpowiedz