Wpis z mikrobloga

@DeXteR25: Myślałem, że historia będzie dłuższa - on trafi gdzieś do Gułagu i wróci po 10 latach, bo myślałem całe życie tylko o niej. Więc pędzi przez całą Syberię pociągiem, potem wozem z mlekiem, dojeżdża do miasta, później na pieszo przez zaspy do wioski, gdzie jest jego ukochana. Podchodzi do tego małego domku na skraju wsi, patrzy przez okno, a tam ona

@DeXteR25: kiedyś było lepiej- to zabawne, że zawsze mówią o tym młodzi, którzy nie maja o tym pojęcia. podejrzewam, że to nadmiar filmów, książek... porozmawiałam z babciami trochę na temat "tamtych czasów" i niestety tak romantycznie nie było. męża znajdowało się najczęściej w chlupie obok (ewentualnie w sąsiedniej wsi), pół roku później slub, dzieci i ciezkie obowiązki domowe. Nie było społecznego przyzwolenia na zbyt długie i intensywne randkowanie, więc młodzi nie
@DeXteR25: No ale ty powiesz, że to tylko śmieszny obrazek i o heheszki chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°) może i chodziło, ale niekoniecznie mnie to interesuje. po prostu setny raz coś takiego widzę i w końcu nie wytrzymalam by nie podzielić się malutkim ułamkiem wiedzy :P