Wpis z mikrobloga

ooo mireczki co się wczoraj #!$%@?ło to ja nie xDDD
wybrałem się na #randka z #rozowypasek taka wiecie, do kina na film xD
jako kulturalny starszy mężczyzna pozwoliłem nieroztropnie żeby wybrała film, więc wybrała tefałenowską produkcje "Planeta singli" (wbrew tytułowi - nie jest to film o #tfwnogf jako że akcja nie dzieje się w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
w pierwszych scenach główna bohaterka stroi się na randkę, tak że widać jej trochę brzucha.
i od razu rozmowa r- różowy, j-ja :D

r: eej podoba Ci się ona?
j: pewnie, mega fajna dupeczka (samiec alfa here xD )
....

i kątem oka widzę że coś jej już z garem szwankuje, bo minę zrobiła jakby miała wybuchnąć. czyli już wiem, że #!$%@? motzno, to żeby #!$%@?ć bardziej mówię, że fajna, ale trochę grubawa, mogłaby z tego brzuszka nieco zrzucić xDD

nic nie powiedziała, tylko #!$%@? siedziała cały film. i nie był to foch, w stylu przekomarzamy się, ojej, użytkowniku, jak tak możesz mówić czy coś. ją mója śmiechowa odpowiedź tak #!$%@?ła, że siedziała cały film jakby ją coś w dupę gryzło. Ja na szczęście miło spędziłem wieczór, bo film fajny, bardzo solidny, i naprawdę momentami śmieszny.
po wyjściu z kina usłyszałem tylko że nigdy nie była na tak beznadziejnej randce, i że w ogóle jestem beznadziejny, i że mogę ją od razu odwieźć do domu xD
na co ja, że jak jej tak źle w moim towarzystwie, to tutaj proszę obok zaraz 508 jedzie xD


w załączeniu zdjęcie znanej polskiej aktorki( ͡° ͜ʖ ͡°)
a film całkiem fajny, więc jak nie macie co robić, to poletzam motzno :)

#zwiazki #rozowepaski #truestory
uzytkownikportaluwykop - ooo mireczki co się wczoraj #!$%@?ło to ja nie xDDD
wybrałe...

źródło: comment_QH3u76VVzoDicx4pzxjDWk1k5lrDdLfl.jpg

Pobierz
  • 122