Wpis z mikrobloga

@exdami: Jak nie umiesz zamawiać to może i masz pół kanapki za 20 zł. 2xkanapka dnia do 16 zł - w tym masz dużo wędliny/mięcha i masę warzyw które dobierasz jak chcesz, zawsze jak powiesz że chcesz czegoś więcej to ci napakują ile chcesz tak że ledwo się zamyka. No i to 100x zdrowsze niż Mac czy KFC
@ZarlokTV: Co do warzyw to ograniczeń nie ma, ważne żeby się zmieściło. Po prostu prosisz o więcej tego, tego i owego i ci nawalą ile chcesz oczywiście nic nie doliczając. Jeśli chodzi o mięcho i ser to to doliczają dodatkowo. Ja zawsze proszę wszystkie warzywa, w tym dużo ogórków konserwowych, papryki i papryczek ostrych i mi zawsze pakują tyle że ledwo się buła domyka.
@enzojabol: To ciekawe, bo byłem u nich z 5 razy w życiu i zawsze miałem moralne opory przed zamawianiem dodatkowych "dodatków" bo nie było jasno powiedziane czy to platne czy w cenie. Musze zrobić reckę to wtedy sprawdzę jak dużo są w stanie dołożyć :)
@ZarlokTV: Zamawianie to duże słowo. Po prostu jak nakładają warzywa to mówisz "poproszę więcej papryki i parmezanu" i zawsze dorzucą od serca. W przypadku mięcha to mają wyliczone ile plastrów wędliny, ile "łopatek" kurczaka itp. a warzywa to układają według uznania więc można na to wpłynąć będąc miłym ;)
@enzojabol: a widzisz :) Czyli to jest jest UMIEJĘTNOŚĆ-trzeba mieć charakter, ja jestem mało asertywny więc mam ciężko z tym. Ale pamiętam, że ten sos CEBULOWY mają super. Nigdy takiego wcześniej nie jadłem.