Wpis z mikrobloga

Pesiarstwo opłacane znowu wykopkowało guwna, które żem zaśmiecił memami.
Piękna akcja, Goebbels o Pesie ma już 70 na +, ale liczba wykopków tego syfu wzrosła ze 100 do 670.
Niektóre nawet mają wynik na minusie zapewne od nopowców i kuców, bo ich duma białej rasy i pszemysu została urażona. To tylko świadczy o tym, że mają moc niszczącą dupska naiwniaków.
EKSPERCI Z CAŁEGO ŚWIATA BYLI ZGODNI HAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

JA PIEHDOLE, LUDZIE WSZYSTKO MA SWOJE GRANICE

Łukasz Stanisławowski miał racje, ten naród to jest stracony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeden z moich znajomych z wioski udostępnił ten content z jakiejś supostostrony i nie wiem NIE WIEM jak mu to KULTURALNIE powiedzieć, że Bydgoskie trolle będą go walić po dupie, aż nie zobaczy latających Jarosławów Kaczyńskich przeplatanych Zaboklickimi na niebie.
#pociagi #narodowypesjanizm #wielkapesanarodowa #pociagi #kolej
PafawagusCentauris - Pesiarstwo opłacane znowu wykopkowało guwna, które żem zaśmiecił...
  • 19
@PafawagusCentauris: Napisałem to przedśmiewczo... Po prosto dziwne jest to jak można nienawidzieć jakiejś firmy i hejtować ją na bardzo poważnym portalu ze śmiesznymi obrazkami. Serio nie masz innych zajęć oprócz robienia jakiś bzdurnych i nie śmiesznych rzeczy, może śmiesznych dla 5 osób, pozdrawiam