Wpis z mikrobloga

@rales: gnije z goja z zaprogramowanym móżdżkiem xD
bo panowie z dużymi nosami z kalafiorni tak pokazli 2 zapyziałe miasta w europie xD

olso uganianie się za zwierzęciem o mniejszej pojemności czaszki niż ty sam xD

cytując stonogę
szkoda strzępić ryja, jesteście antypolakami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Paryż - byłem nie polecam, miałem okazję być po raz drugi i odmówiłem. Nigdy więcej. Miasto brudne, śmierdzące, ogrom bezdomnych na ulicach i to jeszcze w czasach "przedimigrantowych"


@kiernek: byłeś ileś lat temu więc wiesz najlepiej? Paryż, nie wiem jak to robi, ale jest coraz czystszy, a widok bezdomnego to rzadkość. To w Polsce nie można sobie usiąść na ławce w parku bo połowa zajęta przez śpiących żuli. Sama jestem
  • Odpowiedz
@wdzwr: 2,5 roku temu, więc nie sądze by się coś znacząco zmieniło od tamtej pory.
Widok bezdomnego rzadkością? Bez jaj na środku skrzyżowań domki z palet, koczowiska ze śpiworami na chodnikach było częstością. Sporo zdjęć zrobiłem z takimi widokami.
Jeśli chodzi o smród to nie chodzi o miejski smród, a to, że niemal każde schodki przy Sekwanie pachniały szczynami. Gdzieś jeszcze spotkałem się jakby wylało nie wiem co i cały
  • Odpowiedz
@rales: ja przyjęłam oświadczyny w Lizbonie :) niesamowicie klimatyczne miasto.
Tak jak inni sugerują, Brugia jest przepiekna. Wyglada doslownie jak z bajki ale tam moglby byc niewygodny dojazd jezeli bys nie mial samochodu.
Paryz piekny, ale na taka wycieczke zbyt typowy i Ty bys kleknal i zaraz by sie zlecialo stado murzynow sprzedajacych jakies gowno. Serio.
W wenecji bylam tylko przejazdem wiec nie wypowiem sie na temat tego miasta. Wydawalo
  • Odpowiedz
@rales jak zaręczyny, to nie na wycieczce, serio. jak zaplanujesz takiego tripa, jeszcze nie daj boziu w walentynki, to nie dość, że staniesz się mistrzem oklepania, to jeszcze Twój różowy zacznie kminić, może nawet szukać pierścionka. pewne jest to, że będzie miała czas, żeby przemyśleć za i przeciw tych zaręczyn i nie będzie to wynikało z uczuć jak przy spontanicznych oświadczynach. to tak między nami ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Krs90: Ale przecież jest kilka spoko miejsc dalej od ścisłego, z--------o ludźmi centrum
np. uliczki koło bazyliki Sacre Ceour, zielone, bogatsze dzielnice (tu już nazwą, nie walne, bo akurat w takie miejsca jadąc nie ja kierowałem, więc nie dbałem, gdzie to dokładnie było, poza tym, że to jednak blisko pętli.
  • Odpowiedz