Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak można preferować ebooka zamiast normalnej książki. Mój kolega ma w nim chyba z 400 tytułów i się jara,ze wejdzie 3 razy tyle. Ja się pytam kiedy on przeczyta 1000 książek to się patrzy głupio. Ze nieby jest super bo zawsze można wyciągnąć w pociągu i poczytac albo w autobusie,no tak jakby z książką się tak nie dało. Wczoraj kureir przyniósł 800 stornicowe tomisko od Lovecrafta i jaram się za każdym kazem jak patrzę na tą książkę. Zapach stron,prześliczna okładka,piękna zakładeczka z rysunkami potworków,piękny kolor okładki. Celebruje każde otwarcie gdy zaczynam czytać.Takich wrażen nie ma z ebookiem #ksiazki #ksiazka #czytajzwykopem #lovecraft
  • 109
@Hamouma: zapełniłem całą półkę, a jest na niej może 10% wszystkiego co dotychczas przeczytałem. Czasem czytam nową książkę co kilka dni, jak mam czas i chęci.

Poza tym inna rzecz: niektóre książki są trudno dostępne w papierowym formacie, na przykład cała literatura obcojęzyczna. Czasem także gra rolę cena, Straż Nocna w oryginale kosztuje... oszałamiające 3,5zł http://www.litres.ru/sergey-lukyanenko/nochnoy-dozor/
W Polsce bym tego nie dostał wcale, a sprowadzanie byłoby dość kosztowne.

Jest też sporo
@Hamouma: ja się nie dziwię, nie spinam. Kto co lubi. Uwielbiam zapach papieru książkowego i już dawno, po obejrzeniu 451 st. Fahrenheita tym bardziej, cenię sobie książkę w jej naturalnej postaci.

Btw, żądam zdjęcia tej 800 stronicowej książki Lovecrafta. Co to w ogóle za zbiór?
@JohnMarkII: wrzuciłbym Ci ale nie idzie znalezc w folderze telefonu zdjęć zrobionych telefonem głupota trochę tytuł to "Zgroza w Dunwich i inne przerażające opowieści tak mi dopomóż Bóg to jest potężny tak jak Pan Jezus Chrystus"
@Hamouma: po pierwsze sa tytuły które chcesz przeczytać i nie ma ich w bibliotece a kupowanie książek po 40zł to kpina wiec kupujesz na promocji na darkwarez i jesteś zadowolony. Pojedź na wakacje na miesiąc i weź ze sobą wiecej niż 2 książki gl