Wpis z mikrobloga

Dochodzę do wniosku że facet może się związać z każdą kobietą. Z tymi ładnymi po prostu chyba zostają dłużej ze względu na urodę i wstyd przed kumplami że stracili taką "superpięknądupę". Co was trzyma przy waszych drugich połówkach (tylko mi tutaj nie pierniczcie o miłości)? Przecież z logicznego punktu widzenia ludzie nie są stworzeni do tego żeby łączyć się w związki monogamiczne. #babskieproblemy
  • 33
@Pierdyliard: w swoim 19letnim życiu miałem jedną dziewczynę i byłem z nią ze względu na jej charakter, bardzo ją lubiłem i lubię do dziś. Dziewczyny fajne z wyglądu to mogą być na jeden wieczór, ewentualnie jakieś niezobowiązujące spotkania.
@batgirl: No ale gesty można udać, zagrać. Ja wiem że to zakrawa na paranoję ale czasem mam wrażenie że to wszystko to jest gra na zdobycie a potem jest jak zawsze. Naprawdę myślisz że można się starać i pielęgnować coś takiego przez całe życie? Ile znasz takich par z własnego podwórka?
@Pierdyliard: z własnego podwórka znam mnóstwo takich par, ostatnio namnożyło się małżeństw i to nie z powodu wpadki, a z miłości właśnie. ;) myślę, że można, jeżeli w obu stronach jest chęć pielęgnowania. jeżeli dzieje się tak, że po pewnym czasie któreś odpuszcza to rzeczywiście nie ma sensu na siłę bronić sprawy. ja wierzę, że spotkała mnie miłość życia i wierzę, że dla tej osoby też nią jestem. ;)