Wpis z mikrobloga

Animowane seriale z serii "Było sobie..." to jest majstersztyk. Jak to się zajebiście oglądało i jak ciekawość rozwijało. I ten zajebisty dziadek z tą zajebistą brodą.
Twórca tej serii urodzony w Polsce śp. Albert Barillé był zajebiście wielkim człowiekiem.

Yolanty - Animowane seriale z serii "Było sobie..." to jest majstersztyk. Jak to się ...

źródło: comment_l2iOqFShyE0Zg3oNTocqzPWUptHSoUmQ.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yolanty: Polecam jedynie omijać szerokim łukiem dzisiejszy wybryk animatorów czyli bodajże "Była sobie Ziemia". Tyle lewackiego e------------a naprawdę nie widziałem od lat :T

Tylko stare serie z lat 70'tych są warte oglądania! Pamiętam jak moja pani od biologii w czasach liceum się zachwycała nad tą bajką.
  • Odpowiedz
@Yolanty: Nergal twierdził że ten serial mu trochę pomógł zwalczać raka :) bo tak sobie wyobrażał przed snem że jego białe krwinki atakują chorobę jak to było w serialu ( ͡° ͜ʖ ͡°) dopiero co skończyłem czytać jego książkę, zmarnowane dwa wieczory, ale dzielę się z wami ciekawostką.
  • Odpowiedz
@Yolanty: Wiece co Mirki i Madamesy, ja do dzis pamietam afere jaka sie narobiła jak za gówniaka, puscili w 5-10-15 (albo teleranku)odcinek z tej serii o tym skad sie biora dzieci. Było o zapładnianiu i jak to wszystko sie odbywa, na przykładzie psów to pokazali, itp. No i sie zrobiła wielka afera: świetojebliwi, wieśmaki i reszta obrażonych pisała listy, dzwoniła, protestowała - mówili o tym w nastepnym wydaniu, zrobiła sie
  • Odpowiedz