Wpis z mikrobloga

  • 58
Brawo Android ! Dopiero po niecałych trzech miesiącach musiałem robić pierwszy soft reset po tym jak system się powiesił ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#android #dobrazmiana
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kejran: problem przeważnie jest taki że "dobrych" telefonów nie ma u operatorów a i w sklepach w pl ciężko dostać. ja swoje kupowalem w UK prosto od Google albo OnePlusa. wcześniej miałem i Samsunga i HTC i to flagowce niedługo po premierze (sgs1, 2 i HTC Sensation) i było jak mówisz. brać tylko nexusy albo inne cuda które pozniej działają na prawie czystym androidzie jak OnePlus z cyanogenem w moim
  • Odpowiedz
@Kejran: chyba największą wada jest to, że są tu jakies chińskie aplikacji, których nie można usunąć i co jakiś czas chcą się aktualizować po chińsku. Mi to nie przeszkadza, a jak ktoś nie lubi to tu jest chyba nawet apka, żeby zrobić roota wgrana z softem. Niewielka cena za połowę tańszy telefon.
  • Odpowiedz
@Kejran: ja się nie znam, mogę tylko powiedzieć na swoim przykładzie. Poszukaj czegoś kińskiego. Albo poczekaj niech ktoś kto się zna coś odpowie.
  • Odpowiedz
@Kejran: przeglądaj oferte meizu, xiaomi, oppo. oppo ma oficjalna dystrybucje przez www.oppostyle.com - słane z UK bez żadnych podatków. meizu i xiaomi chyba maja polska dystrybucje
  • Odpowiedz
@Kejran:

Coś poniżej 5 cali można dostać z tych "nie tnących się" ??


Z3C here, jest tylko JEDNA sytuacja gdzie ścina system - gdy próbuję udostępnić >12 zdjęć z aparatu (nie wiem czy rozdziałka tych zdjęć ma znaczenie) przez BT = crash aplikacji BT i
  • Odpowiedz
@CienkiPPP: mój różowy ma xperie m2 drugi raz w ciągu roku poszedł na serwis, objawy zwiechy na które działał tylko mały przycisk obok wejścia na karty, zwiechy po zakończeniu połączenia, paski na ekranie i problemy z ladowaniem, wymienili na nowy i po pół roku to samo
  • Odpowiedz