Wpis z mikrobloga

  • 58
Brawo Android ! Dopiero po niecałych trzech miesiącach musiałem robić pierwszy soft reset po tym jak system się powiesił ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#android #dobrazmiana
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kejran: Mam od ponad roku Xperię M2, zawiesił mi się raz, ale to wymagało tylko wyłącz->włącz. To mój pierwszy telefon z Androidem (i smartfon w ogóle). Drogi nie był, więc myślę, że nie ma co generalizować.
  • Odpowiedz
@Zhukov: Dziwię się że Google nadal pozwala na psucie opinii Androida przez gównotelefony za 500 zł. Przecież sam system jest mega szybki (patrz Nexus 5 - telefon z 2013 chodzi lepiej niż np Moto X Style) tylko dostaje od producentów masę ulepszaczy które są napisane tak c-----o że się płakać chce.

Powinni wprowadzić policy - albo czysty Android, albo piszcie swój system.
@michal-redo:
  • Odpowiedz
@Kejran: ponad 2 lata na Nexus 4, teraz już Orawie rok z OnePlus One i wiem jedno. nigdy więcej nic "popularnego" jak samsungi. tutaj czysty lub niemal czysty android i nie wiem co to zawieszki czy tym bardziej soft resety ;)
  • Odpowiedz
@qoszmar: ja go używam 2 lata i bywało różnie, dlatego postawię się w opozycji ku przestrodze
na samym początku jak był kitkat to był po prostu idealny telefon
lollipop zamienił go na g---o, największe k---a mać g---o świata - mulił gorzej niż stary samsung, cały czas ciekł ram
dopiero update do marshmallow zmienił go w normalny telefon (ale do płynności i niezawodności z czasów kitkata mu brakuje sporo) - to
  • Odpowiedz
@Kejran: ja mam meizu m2 za 600cbl kupiony kilka miesięcy temu i nie mogę narzekać, nie wgrywalem żadnych romow czy innych cyganow, chodzi płynnie. Zawiesił się może że 3 razy, ale po minucie pół się odwieszal. Jak kupiłeś jakiegos szajsunga to pozdro. Ja miałem s1plus i to był najgorszy telefon jaki miałem w życiu.
  • Odpowiedz
@Kejran: ja się bałem kińczyka, teraz nie wiem jak ktoś może wydawać 3k na nowego szajsunga jak to samo może mieć za pół ceny od majfrienda. No chyba, że nie ma co robić z hajsem wtedy spoko. Nie namawiam, ale jak chcesz porządny i tani android to polecam meizu m2 5 cali. Teraz chyba nawet w xkomie można kupić.
  • Odpowiedz