Wpis z mikrobloga

Do korpo mojego różowego szukają ludzi do Hardware team na pozycje "Client services agent-client opearation general"

Zarobki około £17k rocznie, kontrakt, pakiety dodatków. Wymagany dobry język angielski jako że praca głównie na telefonie.

Praca w Sheffield, blisko Meadowhall, 15min pociągiem + 5min tramwajem z #barnsley.

Dajcie znać czy ktoś chce na PW podesle kontakt.

#it #praca #pracazagranica #uk #sorekcharityltd #emigracja
  • 19
@ShpxLbh:
@AtakObcych: praca wymaga tylko znajomości angielskiego - stąd też stawka - po roku pracy na takim kontrakcie dostaje sie pakiet szkoleń na różne rzeczy plus doświadczenie. Praktycznie entry level, nie wspomne ze po roku takiego kontraktu w UK można spokojnie wziąć kredyt na dom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale niektórym się chce pracować tylko za £50k+ i ja to rozumiem, w końcu na wykopie sami
@sorek: absolutnie nie o to mi chodzi. Fajnie że chcesz komuś pomóc na emigracji :)
tylko szczerze, to jest 1400 na miesiąc. nie jest to dużo, mówiąc za siebie nie podjąłbym się - inni może tak i będzie dla nich to wystarczająco, ale masz racje, po roku lub szybciej, na każdego inaczej patrzą.
@sorek: Kurde mele dlaczego takie oferty są w lutym a nie we wrześniu? ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak coś będzie koło września to trzymaj dla mnie cumplu, ja chętnie bym w taką robotę poszedł z pocałowaniem ręki.
@AtakObcych: nikt tam informatyka nie szuka. Potrzeba kogoś kto ogarnie trochę administracyjnych spraw i będzie mieć obeznanie w client services więc stawka w sam raz na zdobycie doświadczenia ale wykopki to by chciały z piwnicy wyjść i od razu 100k rocznie mieć xP
@sorek: Dobra praca na start a wymagaja tylko jezyka. Wiec jak ktos narzeka, ze to bullshit to niech sie jebnie w leb, porzadnie.

Moj Yorkshireowski jest do dupy i nie rozumiem gosci z wakefield po zglaszaniu sie na 1st line support a zas w zupelnosci rozumiem goscia od customer service z londynu. Olaboga.
@b0dzi0: Bo oni tutaj #!$%@? po angielsku nie potrafia gadac, to tak jakbys przyjechal do Polski, pracowal ze slazakami i twardo by Ci wmawiali ze to Polski jest :)

Siedze tutaj juz 6 miesiac i co prawda jest duzo lepiej ale jak gosc zaciagnie to ni #!$%@? i patrze jak szpak w #!$%@? xD