Wpis z mikrobloga

@Aquoss:

Kilka spotkań

pół roku


Nie ma nic po środku? Mnie by chyba #!$%@? złapała jakbym miał się za laska pół roku uganiać. Nie ma nic gorszego niż takie niedostępne panie. Od razu mi się z takimi kojarzy logika miesięcy
  • Odpowiedz
@richirich: Wiesz, ona nie miała nikogo na poważniej bo odrzucali ją pozostali adoratorzy zachowaniem i chęcią stulejarskiego wiązania z ograniczeniem swobody do własnych hobby czy spędzania swojego czasu.. Na początku spotykaliśmy się jako tacy zwykli znajomi, uczucie powstawało etapami, za każdym razem poznawalismy siebie coraz lepiej, po raz pierwszy pocałowałem ją jakoś po czterech miesiącach, tylko dlatego żeby się nie speszyła, zwyczajnie chciałem się skupić na naszych charakterach, jak zaczynałem
  • Odpowiedz
@Aquoss: Mam trochę inne podejście. W życiu nie mam nikogo zamiaru ograniczać, a ani robić czegokolwiek, co może wiązać się ze stulejarskimi wybrykami. Po prostu lubię pewne siebie kobiety, które maja w dupie czy ktoś powie ze jest łatwa/głupia/naiwna, bo zrobi coś po x miesiącach, a nie y miesiącach. Generalnie wiele kobiet o które trzeba walczyć, tak naprawdę nie jest tego warta. One są zwyczajnie efektem społecznego raka, dotyczącego zachowania kobiety. Miałem do czynienia z takimi dziewczynami trochę i to wyglądało tak:

nie mogę go pocałować, bo sobie pomyśli, że jestem łatwa

nie dam mu teraz, bo będę łatwa

nie napisze SMSa, bo mamusia mówiła ze mam być taka i owaka

puszczę focha, bo
  • Odpowiedz
@richirich: Dobrze rozumiem ten typ, mentalnie innej kobiety niż zgrywa przed Tobą. Aczkolwiek naprawdę tym razem mi się udało, różowy pochodzi z solidnej kochającej się rodziny z zasadami, jest ambitna, czuła i przede wszystkim bardzo szczera. Zna swoją wartość i nie potrzebuje żebym ją co chwilę męczył marudzeniem na poprawę samooceny (co niestety często się zdarza u innych, że trzeba ciągle im o czymś przypominać), zna moją przeszłość, w sumie
  • Odpowiedz
@mulen: nie, chyba że ma jakieś naprawdę porządne atuty, typu - dobra w łóżku, świetny tyłek lub coś w tym stylu. Ale skoro przeciętna to raczej nie ma żadnych atutów, więc nie.
  • Odpowiedz