Wpis z mikrobloga

To jest aż przykre jak ten portal upadł i to proszę państwa nie wina #logikarozowychpaskow czy jakieś patostreamy tylko jak zawsze wina #stulejacontent i #przegryw xD

Normalna sytuacja, aktualnie wokół was ktoś to też pewnie robi, jest to UWAGA codzienność w związkach, ale jako osoby, które nigdy w żadnym nie były jestem w stanie zrozumieć irytacje, że coś takiego się dzieje bez waszego udziału ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś afery były sensowne - a dziś? Nowy wykop i #afera z dupy bo UWAGA ZROBIONO LODA xD
Strasznie współczuję tej parce a zwłaszcza dziewczynie bo przez ten chlew, który stulejarze na nią wylewają od rana dziewczyna będzie miała spore problemy wizerunkowe, a jej mama już pewnie nie jedno zdjęcie jej córki robiącej loda widziała - smutne.

Normalni ludzie (zdrowi psychicznie) temat olali bo to nic wielkiego, zaś frustraci jak zwykle muszą swój żal muszą wylać na bogu winną osobę.
Fakt faktem, robienie takich rzeczy w sferze publicznej (kwestia dyskusji czy zamknięta fotobudka to nadal miejsce publiczne) jest moralne czy nie, ale reakcja odklejonej od rzeczywistości społeczności tego portalu woła o pomstę do nieba.

Zwyczajnie mi wstyd za moją płeć, że wieloletnie gromadzenie się nasienia w mózgu potrafi powodować tak skrajnie zawistne zachowania.
sadge.

#aferalodowa #opener
7XEN - To jest aż przykre jak ten portal upadł i to proszę państwa nie wina #logikaro...

źródło: wykopfest

Pobierz
  • 57
ale reakcja odklejonej od rzeczywistości społeczności tego portalu woła o pomstę do nieba


@7XEN: a co mieliśmy zrobić? Zignorować? Jeśli kara nie ma odstraszającego wymiaru to przestaje mieć sens dlatego slutshaming jak najbardziej na miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwyczajnie mi wstyd za moją płeć, że wieloletnie gromadzenie się nasienia w mózgu potrafi powodować tak skrajnie zawistne zachowania.


@7XEN: Nasienie w mózgu u niektórych niebieskich powoduje
@7XEN: zdajesz sobie sprawe cucku, że nie każdy ma ochotę wchodzić do przebieralni, fotobudek czy gdziekolwiek indziej, gdzie ruchali się ludzie i możliwe że zostawili syf po sobie. Wiem, że ciebie kręci obce nasienie, dlatego często zapraszasz obcych facetów którzy spuszczają się w twojej dziewczynie, abyś mógł to wszystko zlizać z uśmiechem, ale nie dotyczy to każdego, więc nie przenoś swoich fetyszy na innych ludzi, bo to obrzydliwe.
via Wykop
  • 13
zdajesz sobie sprawe cucku, że nie każdy ma ochotę wchodzi do przebieralni, fotobudek czy gdziekolwiek indziej, gdzie ruchali się ludzie i możliwe że zostawili syf po sobie. Wiem, że ciebie kręci obce nasienie, dlatego często zapraszasz obcych facetów którzy spuszczają się w twojej dziewczynie, abyś mógł to wszystko zlizać z uśmiechem, ale nie dotyczy to każdego, więc nie przenoś swoich fetyszy na innych ludzi, bo to obrzydliwe.


@reydel: HAHAHAHA o chłopie
@peszek_leszek: Facet żeby zaruchać musi coś sobą reprezentować i się starać, mieć gadkę, być towarzyski, zabawny i nie rozsiewać drętwej atmosfery i jego to musiało kosztować żeby znaleźć sobie typiare, która mu #!$%@? pęto publicznie. Żeby ona to zrobiła nie musi robić nic bo to ona jest dawcą a on biorcą a nie vice versa. W ruchaniu nie ma żadnej wzajemności i od zawsze tak było. Jedna strona udostępnia a druga