Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jakim wykop stal sie gownem...

Wchodzisz na te stronke z nadzieja wzbogacenia swojej wiedzy interesujacym artykulem historycznym a tu #!$%@? islam.

Innego dnia myslisz, ze poczytasz cos ciekawego z zakresu geografii a tu pozytywna zmiana

Trzeciego dnia chcesz chociaz posmiac sie z jakis durnych obrazkow a tam zdrajca tusk...

Ciekawe jak zamierzaja sobie z tym poradzic wlasciciele strony. Doszlo do kulminacyjnego momentu, ze na tej stronie zostaly juz tylko stuleje prawackie, ktore raz w miesiacu wychodza ze swojego pokoiku odebrac antydepresanty z apteki... Na stronie nie ma pluralizmu, bo nie prawackim radykalom po prostu nie chce sie tu wiecznie przyjmowac obelg i wciaz czytac te sieczke...

Sprawdzcie moja aktywnosc - kurka, no nie chce mi sie juz tu nic pisac a tymbardziej czytac...

#gorzkiezale #takaprawda #oswiadczenie #bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka
Pobierz Zyd_Suss - Ja #!$%@? jakim wykop stal sie gownem...

Wchodzisz na te stronke z nadz...
źródło: comment_z1ZSSHRqJjPemHJsIWiE6NLRQEmDuW38.jpg
  • 14
Na stronie nie ma pluralizmu, bo nie prawackim radykalom po prostu nie chce sie tu wiecznie przyjmowac obelg i wciaz czytac te sieczke...


@Zyd_Suss: hahahahahahahaha neuropek płacze na mirko, gdzie w gorącach widziałem dziesięć gównowpisów z tagiem #bekazprawakow wrzucanych i masowo plusowanych botem. A prawda jest taka, że ci walczący o gender i tęczę nie dostali się nawet do sejmu więc tu powinno być ich najwyżej kilku. I tak jest tu
@Zyd_Suss: PiS i Korwin mają prężne młodzieżówki. Wystarczy, że się dogadają, co dodawać, co wykopywać itd. i już cały wykop przejęty ;) Ja sobie czarnolistowałem uchodźców (i podobne tagi), tagi przegrywów i teraz nawet spoko się przegląda.
@Promilus: ja tez mam to wszystko poblokowane, ale w porównaniu z tym ile wartościowych znalezisk było tu dawa lata temu, a teraz to jest smutne. Kiedys godzina na czytaniu artykułów, dzisiaj godzina raz na tydzień i widze ostatnio czytane.
@TheMan: to prawie nic nie zostanie :D sam poblokowałem sporo tagów z tej listy i po godzince przeglądania głównej i gorących nie ma już co robić na wykopie :P