Wpis z mikrobloga

@jakno: O BORZE! RODZICE SOM KIBICAMI LECHII! JAK ONI ŚMIEJĄ INDOKTRYNOWAĆ ROCZNEGO GÓWNIAKA TAKIMI TREŚCIAMI!? NA BANK WYROŚNIE Z NIEGO KIBOL, KTÓRY SZYBKO SKOŃCZY W PUDLE.
MOGLI DAĆ BENISA ZE SNICKERSEM, TO BY MOŻE MINISTRANTEM ZOSTAŁ!
  • Odpowiedz
@claudio1: @Precypitat: @rbk17: Mogło być gorzej. Gówniak mógł dostać skórkę z chleba i pół szklanki mleka, a ma całkiem wypasiony tort. OP to najprawdopodobniej zwykły hejter.

Dla jasności: nie jestem kibicem żadnej drużyny klubowej, odkąd grają w nich przede wszystkim pieniądze. Kibicuję tylko pojedynczym zawodnikom i drużynom narodowym, jeśli widzę, że się przynajmniej starają (wygrywać nie muszą, ale jak nie grają na 100%, a drużyna przeciwna
  • Odpowiedz
Mogło być gorzej.


@SkrimMoar: gorzej niż co? Rodzice są kibicami, to dostał tort z motywem piłkarskim-klubowym. Nie ma tu żadnego HWDP czy JP100%, nie ma kutasów ani rakowych tekstów. Więc nie widzę do czego się można przyczepić.

A jakby rodzice byli matematykami i zrobili tort z całkami i symbolami matematycznymi? To by się wszyscy spuszczali jakie to cudowne
  • Odpowiedz
Więc nie widzę do czego się można przyczepić.


@Precypitat: Jak dla mnie to jest to jakaś porażka, ale nie patologia. Ojciec gówniaka może być prezesem klubu, a matka jego sekretarką. Nic o nich nie wiadomo, a OP od razu wyjeżdża z "patologią" i "podludźmi".

Gówniak powinien dostać normalny tort, bez motywów, których nie ma prawa ogarniać po 12 miesiącach życia, niemniej krzywda mu się nie stała.
  • Odpowiedz
Gówniak powinien dostać normalny tort, bez motywów których nie ma prawa ogarniać po 12 miesiącach życia.


@SkrimMoar: proponuję zatem zgłosić do rzecznika praw dziecka propozycję ustawy regulującej jaki tort może dostać gówniak. I gwarantuję Ci, że motyw krawata albo pociągu (bo chyba to jest tu przedstawione, sam nie jestem pewien xD) jest zupełnie do ogarnięcia.
  • Odpowiedz
@Precypitat: Mnie to na cyfrę 7 wygląda, ale chodziło mi o to, że być może za 30 lat będzie przeglądać zdjęcia ze swoich pierwszych urodzin, może mieć zupełnie w------e na piłkę nożną, a tam taki zajebisty tort.
Jak nie łapiesz, to trudno.
  • Odpowiedz
przez takich jak Wy jest w tym kraju coraz mniej ludzi lubiących dać w mordę bez powodu. I to jest bardzo smutne!


@yourboss:

Raczej jestem skłonny uznać że ojciec Tymka to typowy Sebek, który sam chętnie da po mordzie, zapaleni kibice żużla i piłki nożnej uwielbiają się lać.
  • Odpowiedz