Wpis z mikrobloga

@claudio1: @Precypitat: @rbk17: Mogło być gorzej. Gówniak mógł dostać skórkę z chleba i pół szklanki mleka, a ma całkiem wypasiony tort. OP to najprawdopodobniej zwykły hejter.

Dla jasności: nie jestem kibicem żadnej drużyny klubowej, odkąd grają w nich przede wszystkim pieniądze. Kibicuję tylko pojedynczym zawodnikom i drużynom narodowym, jeśli widzę, że się przynajmniej starają (wygrywać nie muszą, ale jak nie grają na 100%, a drużyna przeciwna owszem, to jestem
Mogło być gorzej.


@SkrimMoar: gorzej niż co? Rodzice są kibicami, to dostał tort z motywem piłkarskim-klubowym. Nie ma tu żadnego HWDP czy JP100%, nie ma #!$%@?ów ani rakowych tekstów. Więc nie widzę do czego się można przyczepić.

A jakby rodzice byli matematykami i zrobili tort z całkami i symbolami matematycznymi? To by się wszyscy spuszczali jakie to cudowne xD.

OP to najprawdopodobniej zwykły hejter.


oczywiście, że zwykły hejter i beka z
Więc nie widzę do czego się można przyczepić.


@Precypitat: Jak dla mnie to jest to jakaś porażka, ale nie patologia. Ojciec gówniaka może być prezesem klubu, a matka jego sekretarką. Nic o nich nie wiadomo, a OP od razu wyjeżdża z "patologią" i "podludźmi".

Gówniak powinien dostać normalny tort, bez motywów, których nie ma prawa ogarniać po 12 miesiącach życia, niemniej krzywda mu się nie stała.
Gówniak powinien dostać normalny tort, bez motywów których nie ma prawa ogarniać po 12 miesiącach życia.


@SkrimMoar: proponuję zatem zgłosić do rzecznika praw dziecka propozycję ustawy regulującej jaki tort może dostać gówniak. I gwarantuję Ci, że motyw krawata albo pociągu (bo chyba to jest tu przedstawione, sam nie jestem pewien xD) jest zupełnie do ogarnięcia.
@Precypitat: Mnie to na cyfrę 7 wygląda, ale chodziło mi o to, że być może za 30 lat będzie przeglądać zdjęcia ze swoich pierwszych urodzin, może mieć zupełnie #!$%@? na piłkę nożną, a tam taki zajebisty tort.
Jak nie łapiesz, to trudno.
przez takich jak Wy jest w tym kraju coraz mniej ludzi lubiących dać w mordę bez powodu. I to jest bardzo smutne!


@yourboss:

Raczej jestem skłonny uznać że ojciec Tymka to typowy Sebek, który sam chętnie da po mordzie, zapaleni kibice żużla i piłki nożnej uwielbiają się lać.