Wpis z mikrobloga

Kontynuacja poprzedniego wpisu z byłym różowym paskiem w roli głównej.

Wprowadzenie:

1. Była zapożycza się u mnie na 4.000 zł podczas trwania związku (m.in na jej liczne warunki na gównostudiach, które i tak rzuciła oraz zostawiam kaucję w wysokości 1.000 zł).
2. Rozstajemy się w zgodzie zgadzając się na rozłożenie kwoty w comiesięcznych ratach.
3. Mieszkaliśmy razem, ja się wyprowadziłem, ona została (chciała "odpocząć w samotności"). Po dwóch tygodniach wyprowadziła się do nowego bolca.
4. Spłaciła kaucję, więcej wpłat nie doczekałem się od pięciu miesięcy.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #rakcontent
Pobierz V.....z - Kontynuacja poprzedniego wpisu z byłym różowym paskiem w roli głównej.

W...
źródło: comment_ogMQ2D04PokrFIPdGBfr6nUomxZXkZ28.jpg
  • 151
@Vitz: no ja Cie rozumiem. Ale wiesz ze musi dojść do jakiegoś punktu krytycznego? Chyba ta konwersacja wyjaśniła ci wszystko? Wiec albo cisnij z nią juz na ostro albo wlasnie poprzez matkę itp. A nowy chłopiec? Patologia czy normalny? Bo jak patologi moze on ja nakręca zeby Cie #!$%@? na hajs. Kwestia tez czy chcesz ten hajs czy #!$%@? masz. Przyznasz, ze zabawne jak w innych okolicznościach okazuje sie, ze pieprzylismy
@Gwinton: układam sobie, ale dlaczego mam odpuścic 3k?
@ashardin: synek bogatej mamusi, bliżej pato niż normalny, nie mam z nim kontaktu. Proponował jej żeby mnie spłacić, ale nie chciała. Mam #!$%@?, poradzę sobie bez tego hajsu, ale to jak mnie traktuje sprawia, że nie chce tego odpuścić. Gdyby napisała grzecznie, że teraz nie ma kasy i prosi o czas, to bym uległ i się zgodził. Jednak takim tonem tylko mnie
@Vitz: to faktycznie cisnij i #!$%@? z tym, ze widzisz, ze ona ma #!$%@? i jeszcze wierzy w to. Opisz jej to wlasnie tak jak mnie. Przypominając kto sie tak zachowuje itp.
@Vitz:nie wiem czy taka korespondencja byłaby mocnym dowodem w sądzie. jeżeli nie masz nic na piśmie, to możesz dochodzić swoich pieniędzy tylko do wysokości 500 zl. \
Ale jeżeli uda Ci się z nią spotkać, to zaproponuj jej, żeby podpisała Ci weksel, może być na długi okres czasu, bo i tak nie masz nic do stracenia, a jak minie termin, to hop siup pozew w trybie nakazowym i masz klauzulę wykonalności,
@Vitz: "na zwiazkach zawsze ktos traci" smiechlem xD no ale widac mimo wszystko ze cos tam sie stara oddac, wiec mozliwe ze odzyskasz swoj hajs predzej czy pozniej, albo przynajmniej jakąś część