Wpis z mikrobloga

Kiedyś na mirko była afera, bo ktoś dodał wpis, że ludzie którzy nie potrafią zdać prawka za pierwszym razem, powinni mieć zakaz dalszego zdawania.
Jest też takie przysłowie, że "do trzech razy sztuka".
Także... Może za parę lat spróbuję ponownie.

#feels #prawojazdy #depresja blisko ()
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@whiteglove: chyba, że macie zrytą szkołę, u mnie wyglądało to tak, że wsiadałem pojeździliśmy jak na normalnej jeździe i na końcu tylko dała mi papier z pozytywnym, ale może nie wszędzie tak wygląda, w każdym razie ja bym się nie przejmował
  • Odpowiedz
@R039: Zdawaj, nie p-----l. Instruktorzy mówili mi, że jeżdżę elegancko, a zdałem za trzecim razem. Dwa razy trafiłem na egzaminatorki, a za trzecim jechałem z mężczyzną i 0 błędów. Próbuj i tyle. Znam osoby, które jeżdżą dobrze a zdały za 2/3 razem oraz znam osoby, które w ogóle nie umieją jeździć i zdały za pierwszym.
  • Odpowiedz
  • 1
@R039: rozumiem twój stres, ja zdałam za trzecim razem, ale nigdy wczesniej ani nigdy pozniej (jak na razie) nie stresowalam sie tak, jak wtedy - dreszcze. szczekoscisk, nie moglam spac, no masakra. najbardziej pomogla mi w zdaniu latwa trasa i mega fajny instruktor :) i jeszcze sobie powiedzialam - "ostatni raz przezywam taki stres z tego powodu, wsiadam do tego auta i zdaje, bo kolejny stres przedegzaminowy mnie zabijee" i...
  • Odpowiedz
@R039: weź mnie nie rozbrajaj, za 10 jak nie zdasz do możesz się zastanawiać, przejmować,
Moja dziewczyna zdała ostatnio za 4 razem, gdzie egzaminator oblał ja 2 razy wcześniej z d--y powodów, raz faktycznie zrobiła głupi błąd

Za 1 żeby zdać trzeba posiadać nie tylko umiejętności ale też przede wszystkim dużo szczęścia
  • Odpowiedz
@Palcem: hahaha i nie zdalam xD wszędzie robiłam glupie ktore mnie samą zszokowaly i wkurzyły, ale wiem, ze to wina tego, że mialam 3msc przerwy w jazdach ;/ jazda mi idzie, tylko ciągle głupie błędy typu nie rozejrzalam sie ;/ i stres stres stres, tu uwalilam ze stresu, a co bedzie na panstwowym? ;/
  • Odpowiedz