Wpis z mikrobloga

@Rohan: I mają idealną zagrywkę żeby #!$%@?ć "dobrymi zmianami" prokuraturę, ciemny lud to kupi...

Ziobro po ich poprawkach i powrotu funkcji prokuratora generalnego so ministra sprawiedliwości będzie über funkcjonariuszem z dostępem do wszystkiego i każdego bez wyjątku. Będzie miał też osobistą możliwość dyscyplinarnego wywalenia (coś się zawsze znajdzie, nie takie cuda już się działy) prokuratorów, sędziów a od niedawna także sędziów TK.

Trójpodział władzy tak bardzo, bo wygrali demokratyczne wybory...
@Karoleer: A pomyślałbyś że od tak można wyłączyć TK z oceniania ustaw które wprowadza rząd? Jako przeciwnik PiSu jeszcze przed wyborami jak ktoś przedstawiłby mi obecną rzeczywistość to bym go nazwał naiwnym, że aż tak to nawet oni nie odwalą. Jak bardzo się myliłem widać.
@Greg36: Trójpodział władzy jak dla mnie właściwie nie istniał. Co do prokuratury, telewizji publicznej i służb specjalnych to były prezydent Aleksander Kwaśniewski wspomniał o nich co nieco na taśmach. Nie wiem czy to rzeczywiście będzie dobra zmiana, czy "dobra" zmiana. Ja póki co cały czas obserwuje i uważam że wciąż minęło zbyt mało czasu by można było powiedzieć coś konkretnego o rządzie. Jeśli chodzi o pomysły ministra Ziobry to najbardziej niepokoi
@Rohan: Za to że się nie spina o memy z nim, to szacun. Przecież to tylko robi szum w około niego, więc dla niego to dobrze, a że to mem to każdy chyba sobie zdaje sprawę? Chyba że jacyś zwolennicy pisu chcą obronić swojego prezydenta, a nawet ich PAD wyśmiewa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)