Wpis z mikrobloga

Granice absurdu przekroczone po raz n-ty.
"Filozof" Berkowicz (KORWiN) zabrał głos w sprawie jedzenia mięsa i odkrył sens życia.

Ktoś z nadzieją pyta, czy jestem wegetarianinem? Nie, nie jestem. Sensem istnienia większości zwierząt hodowlanych jest ich ubój w celach żywnościowych. Gdyby więc nagle wszyscy przestali jeść dajmy na to wieprzowinę, cel hodowania świń by zniknął i gatunek tych uroczych zwierzaków skazany byłby na wymarcie! Wegetarianizm jest okrutnym aktem agresji wobec zwierząt - trochę troski, trochę empatii, koleżanki i koledzy wegetarianie!


Zabijaj świnie dla smaku żeby nie wyginęły! To sens ich życia.

#polityka #neuropa #korwin #wegetarianizm
  • 61
@kucowaty_suchoklates: @ediz4:
Odnajdźcie sens życia dla swoich smacznych rodzin w czasach kanibalizmu.
Inni ludzie będą cierpieć z braku sensu swojej egzystencji a Wy będziecie płodzić potmostwo ze wspaniałym sensem życia, życia by się szybko rozmnożyć i zostać zabnitym i zjedzonym. Taka dumna tradycja rodzinna cierpienia, by nie wyginąć!
trochę ma berkowicz racji w tym sensie, że gatunki hodowlanej świnii czy kury nie występują w przyrodzie.


@Majk_: Zostały udomowione, więc możliwe, że bez ludzi i tak by nie przeżyły. Inna sprawa po co ludzie sadzą kukurydzę? A ona jest już na takim etapie, że samodzielnie nie może przetrwać. Podobnie jak część ras pszczół (w Polsce jedna czy dwie są w stanie sobie poradzić same), a reszta musi być pilnowana przez
@ediz4: ja tam widziałem. Strasznie mnie dziwi ten ból dupy o wegetarian. Dawno nie spotkałem wkurzającego wegetarianina, za to spotkałem masę śmieszków poza kontrolo wrzucających mienso do #wegetarianizm. Nie dziwię się wegeratianom że nerwowo reagują, jak co chwilę zadają im te same pytania. Poza tym są bardzo kreatywni w gotowaniu, ciekawe dania tworzą, a nie tylko kawał mięcha + surówka + ziemniaki.
@Udowodnij_albo_zamilcz:
Po co uciekałeś z przyrody?


@Udowodnij_albo_zamilcz: Ja biologiem jestem( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byś wiedział czym się różnią.


@Udowodnij_albo_zamilcz: Jedno i drugie żyje, więc czemu zabijanie jednych jest ok a drugich nie?

przyrównujesz zwierze hodowlane do człowieka?


@ediz4: Lewaki chcą hodować ludzi

mam ci teraz udzielać korepetycji z biologii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@teren: I jak zwykle, znowu się ośmieszasz.

Jak
@Kaczypawlak:

Jedno i drugie żyje, więc czemu zabijanie jednych jest ok a drugich nie?

I Ty żyjesz i paprotka żyje. Więc urwać liść paprotce i Tobie odrąbać palca co za różnica. Kto by się tam przejmował jakimś układem nerwowym?
Nie wierze że istnieją ludzie którym trzeba to argumentować...