Wpis z mikrobloga

@Blizz4rd: a jak z baza produktow porownujac dfo myfitnesspal, i czy mozna ustawic w gramach makrosy

widze ze kontio mam i korzystalem juz z tego, strasznie niewygodne dla mnie to wszystko bylo i zostalem przy myfitnesspal
@Ch-jogromPL: myślałem, że się posprzeczamy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

- nie używałem myfitnesspal, nie mam porównania dla bazy produktów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

- niestety nie możesz ustawić własnych celów dla makrosów :/ tylko kcal :/
@Blizz4rd: wiec jednym slowem jeden #!$%@? z czego bede korzystac tak serio, jedyne co mogloby mnie przyciagnac to mozliwosc ustalenia stalych makrosow w gramach, a tak to juz chyba lepiej wykupic prenium na myfitnesspal, czego oczywiscie nie zrobie bo i tak patrze ile dostarczylem i tyle ( )
@Blizz4rd: nie mam zielonego pojecia, wiem tylko, ze jak chcialem na gramy zamiast procentow to wyskoczylo mi 'hej mirek, chcesz w gramach to #!$%@? plac' i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak nic wiecej mi by potrzebne nie bylo.

no i jestem juz grubo ponad 2 miechy na myfitnesspal, dzien w dzien co do grama wszystko wypisane, wiec szkoda porzucac teraz ( ͡° ͜ʖ
@Blizz4rd: w #!$%@? latwo mi trzyma sie tak nisko tluszcz, srednio mam 30g i musze podbijac orzechami, siemniem lnianym itd do tych 50g ( )

no chyba ze wpadaja jakies chipsy, sunbites itd to wtedy troche sie kontrolowac musze ( ͡° ͜ʖ ͡°)