Wpis z mikrobloga

I to jest własnie smutne, że za myślenie biorą się osoby w tym niewykwalifikowane :D Kultura oceniania, obgadywania. Potem takie pary jak skończą obgadywać samotnych to zaczynają obgadywać inne pary i tworzyć historie dlaczego ich małżeństwo jest lepsze. Jedno jest pewne, nigdy nie chciałąbym spotkac autora tego tematu ani kobiety, która uważa, ze jest on dobrym materiałem na męża i ojca.
  • Odpowiedz
@Flypho: o ja nie mogę, uwielbiam Wykop za to, że uświadamia mi, że tacy ciekawi ludzie gdzieś istnieją xD ja też widzę:

- to co napisałam niżej, czyli ludzie później dojrzewają i rozpoczynają dorosłe życie, bo dzisiaj każdy jest magistrem i idzie do pierwszej poważnej pracy w wieku 25 lat i zaczyna poznawać innych dorosłych ludzi którzy też są na etapie ogarniania się życiowo i wtedy zaczynają się poważne związki na całe życie

- mnóstwo jest związków, które zaczynają się w liceum/na studiach i rozpadają po studiach, bo ludzie są bardziej dojrzali, mają różne priorytety i już się nie
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: dojrzewa fizycznie, ale nie psychicznie xD kiedyś ludzie szybko dojrzewali jak w wieku 16 lat zaczynali pracować i rodzić dzieci w wieku lat najpóźniej 19. Dzisiaj każdy studiuje, studia to przedłużenie dzieciństwa, bo dalej rodzice utrzymują lub pomagają w różnym stopniu i dopiero w wieku 24-25 lat rozpoczyna się dorosłe życie - poważna praca z której trzeba się utrzymać i być samowystarczalnym, niezależnym człowiekiem. Widzę po znajomych, przecież studenci
  • Odpowiedz
o jak rozowe przegrywy sie produkuja, zeby wytlumaczyc swoje przegrane zycie XD YOLO teraz kariera w korpo a po 30 zbuduje rodzine, jestem tak bardzo singielką z wielkiego miasta, a wieczorem "S--s w wielkim miescie", kieliszek Fresco i placz do poduszki bo tak bardzo samotna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@VarroaDestructor: wytłumacz mi dlaczego mężczyzna może mieć "karierę", a kobieta nie? XD Mamy się utrzymywać z nie wiadomo czego bo jesteśmy roszczeniowe czy d--a cicho i siedzieć przy mynżu? W którym jesteś obozie? XD
Tak jak ty mówią mężczyźni czujący zagrożenie ze strony kobiet, dokładnie tak samo wypowiadali się przeciwnicy sufrażystek :D Że na c--j wam to, pewnie jesteście wszystkie stare brzydkie i nie możecie znaleźć męża, normalne kobiety siedzą
  • Odpowiedz
@whiteglove:

- to co napisałam niżej, czyli ludzie później dojrzewają i rozpoczynają dorosłe życie, bo dzisiaj każdy jest magistrem i idzie do pierwszej poważnej pracy w wieku 25 lat i zaczyna poznawać innych dorosłych ludzi którzy też są na etapie ogarniania się życiowo i wtedy zaczynają się poważne związki na całe życie

Jasne. Poniżej 25 lat to same nietykane dziewice xD.

- zwyczajnie można się ROZSTAĆ i tyle, to jest normalne, że jak ludzie już się nie kochają to nie są ze sobą na siłę, tylko w zgodzie
  • Odpowiedz
@Flypho: aaaaa, czyli ty jesteś jednym z tych, dla których problemem jest kobieta, która przed tobą samcem alfa miała innych partnerów xD a ty ile miałeś partnerek?

Generalnie jest tak - tacy jak ty po pierwszym nieudanym związku zaczynają dopiero rozumieć, że nie zawsze jest się z jedną osobą na całe życie i że związek to nie jest najważniejszy cel życiowy dla niektórych osób. Po kilkuletnim związku trudno jest się
  • Odpowiedz
@whiteglove:

aaaaa, czyli ty jesteś jednym z tych, dla których problemem jest kobieta, która przed tobą samcem alfa miała innych partnerów xD a ty ile miałeś partnerek?

Nie wiem skąd ten wniosek.
Mam swoją hierarchię wartości, ty masz swoją. Zarzucanie mi braku racji z powodu ich niezgodności to dość mocne pudło z twojej strony.
  • Odpowiedz
@Flypho: po prostu wydaje mi się, że nie bierzesz pod uwagę prostego rozwiązania - że kobieta mogła mieć wcześniej innego partnera (albo partnerów) nie dlatego że się "k---i", tylko była zwyczajnie w związku z kimś innym, rozstali się i nie jest już maryją dziewicą i co? Uważasz, że taka dziewczyna się nie szanuje?
  • Odpowiedz
@whiteglove: Napisałem już wyżej - jeśli rozstanie nie nastąpiło z powodu jej toksyczności to jakie szanse, że jakiemuś przypadkowemu facetowi się uda ją w międzyczasie w ogóle poznać? Raczej małe.
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: Tak, bo jedynym celem życia kobiety jest bycie usidlonym przez samca i posiadanie gromadki dzieci. Inaczej coś z nią jest nie tak.

No kurczę, moja babcia jest bardziej postępowa.
  • Odpowiedz