Wpis z mikrobloga

@kozaqwawa: @UnknowUser: nie no-skoro uważacie, że jeśli kobieta w danym wieku nie ma chłopa tylko dlatego, że coś z nią nie tak, to dla mnie logicznym jest, że w mysl tego normalna kobieta mieć go powinna. Ergo- skoro musi to jest to celem życia. Jeśli nie, to wyjaśnijcie mi proszę, dlaczego nie moze być większej ilości powodów? Choćby takiego, że może ona po prostu nie mieć parcia na chlopa i radzic sobie bez niego?
Ktoś, kto nie potrafi żyć sam i być w tym szczęśliwy, nie stworzy tez nigdy zdrowego związku. Związek jest nie po to, by koniecznie z kimś być, prawda? :)
@Tytys_Bomba: ja się ani jakoś specjalna, ani wyjątkowa nie czuje.
Natomiast w związku jestem od 8 lat, w tym 2 po ślubie. Niemniej jednak, mimo iż nigdy nie narzekalam na brak wielbicieli, związek nie był dla mnie celem samym w sobie-ba,długo twierdziłam, ze w ogóle nie wyjdę za mąż, a większość "uderzających"do mnie traktowałam kolezensko.
@plushy: zgadzam się trochę, ale jak wyjaśnić sytuacje, gdy wydaje się, że chłop ogarniety, w porządku, spotkają siękilka miesięcy, a nagle przestaje się odzywać? Albo inny-nagle wyjeżdża?
Znaczy nie wiem, jak ta moja koleżanka zachowuje się w relacjach damsko-meskich, przyznam, że czasem man wrażenie, że chciałaby byc z kims aż za bardzo i ze faceci to wyczuwają..Wien, że generalnie każda taka sytuacje trzeba rozpatrywać osobno, ale jak widzi się, jak fajna, ładna i ogarnieta dziewczyna po raz kolejny trafia
  • Odpowiedz
pierwsza praca w korpo w wieku 26lat, a w wieku 30lat zarabia 3000zł netto


@VarroaDestructor: Ja nie wiem, czy osoby które tak piszą uważają, że dziewczyna ma prawo pracować tylko jako modelka, stroić się cały dzień przed lustrem i polować na bogatego oblecha czy co. Wiadomo że nie każda praca jest super i nie zawsze od razu się zarabia kokosy (myślę, że raczej mniejszość ma pracę, którą bardzo lubią i
  • Odpowiedz
@Flypho: Po pierwsze, wcale nie jest powiedziane, że facet na bank zrobi większą karierę. Po drugie - tak, owszem, tak jest często, bo kobieta oprócz pracy poświęca czas choćby na wychowanie dzieci; jeśli je ma, to nie będzie siedzieć w biurze po 16 godzin dziennie. Po trzecie - a co jeśli mąż nagle znajdzie sobie młodszą i odejdzie, albo straci pracę, albo jest agresywnym brutalem i bije dzieci, albo zginie
  • Odpowiedz
@agaja: no to jak mam Ci wytlumaczyc ze wyjmujesz argument z dupy @agaja: o tym ze zdobycie facet to sens zycia kobiety kiedy nigdzie tego nie napisalem tok twojego rozumowanie mnie zaskakuje ale nie chce mi sie rozpisywac...
  • Odpowiedz
@UnknowUser:
Nie implikowalam,ze tak uważasz,ale wyjasnilam,dlaczego tak to może być rozumiane.
Ja zdałam jedynie proste pytanie-dlaczego nie dopuszczacie możliwości, ze kobieta po prostu może nie chcieć być w związku bo nie ma na to ochoty.
  • Odpowiedz
Związek z rozsadku bez uczucia = normalność, no bo nie jest sama przed 27 r.ż :D Łapanie bogatego faceta tylko po to by go wykorzystywać i granie miłości = normalność no bo nie jest sama przed 27 r.ż. Nie zakochała się przed 27 r. ż i nie chce nikogo oszukiwać (nawet bilionera) = nienormalna :D bo sama przed 27 r.ż. Wasza logika taka piękna.
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: na pewno, teraz takie czasy, że jak do 25 roku życia nie znajdziesz sobie drugiej połówki na całe życie to już pozamiatane, hahaha, oj wykopki ;D
@whiteglove: no czyli u mnie już pozamiatane ( ͡° ͜ʖ ͡°) co niektórzy mają w głowach to szok xD
  • Odpowiedz
Ten wątek robi naprawdę wiele złego. Utrwala mit, który sprawia, że kobiety robią wszystko by nie być same w okreslonym wieku i potem tworzą nieszczęśliwe rodziny i nieszczęśliwe dzieci. Dlaczego wiele kobiet wychodzi za mezczyzn patologicznych? Bo mają wbite do głowy, że najorzej to być starą panną. Jesteś podobno mężem, spodziewałabym się jakiejś dojrzałości i myslenia a tu nic, zero.
  • Odpowiedz
@klonpvv: chodziło o to, ze nie powinno się byc związku z byle kim, tylko dlatego aby być.
Powinno się być w nim wtedy kiedy obie osoby chcą być razem i się starają.
Przytoczone przez Ciebie podejście to patologia i osoba je wyznająca zdrowego związku nie stworzy.
  • Odpowiedz
@kaszkai: poza tym OP nie bierze w ogóle pod uwagę tego, że może kobieta nie jest w związku dlatego, że nikt jej nie chce, tylko to ona nie chce nikogo? Serio, dla dorosłych ludzi to jest normalne, że na męża/żonę nie bierze się byle kogo byle z nim być. I być potem zgorzkniałym Januszem i Grażyną i warczeć "ty #!$%@? zmarnowałaś mi 20 lat życia". Już to pisałam kilka razy,
  • Odpowiedz
@foster1: Ja poznalam mojego meza, gdy mialam 26 lat, czyli jeszcze tylko 12 miesiecy i bylabym felernym towarem, uff, dobrze, ze on nie czyta mirkowych madrosci i nie wiedzial. ( ) Co 'gorsza', wczesniej dlugo bylam sama, bo jestem wybredna i nielatwo sie zakochiwalam, cos musi byc ze mna nie tak!

@kozaqwawa: Musicie byc ze znajomymi strasznie sympatycznymi ludzmi. Az chce sie Was
  • Odpowiedz