Wpis z mikrobloga

@kozaqwawa: To ja coś powiem na temat facetów, kiedyś usłyszałem ciekawy tekst od pewniego starszego pana, kawalera. "Cyganie mój pamiętaj jedną rzecz, zeby napić sie piwa, nie trzeba od razu kupować całego browaru..." Jakaś logika w tym jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bananaanaalord: oj uważaj, bo w tym wpisie wykopki zgadzające się z twoimi poglądami uważają, że jeżeli nie są pierwszym partnerem seksualnym to znaczy, że dziewczyna się wcześniej #!$%@?ła i jest już spisana na straty XDDDD

Tak nienawidzicie islamu, a przecież z tych wpisów wynika, że dokładnie taki system się wam podoba xD Zamknąć babę w domu, po co jej praca, niech się spełnią obok męża który robi karierę, niech trzyma
  • Odpowiedz
@whiteglove: nie pluła byś tak jadem gdyby to nie byłą prawda .Założe się że ryczysz przed komputerem...

Bolca ci trzeba zdecydowanie bo teorie o islamie,silnej niezależnej kobiecie robiącej kariere czy o tym że dopiero po studiach jest się dorosłym są śmieszne XD

Idź po swój ulubiony wibrator,zrób co trzeba i wróć na spokojnie do tego wątku
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: Najlepiej złapać się za pierwsze lepsze męskie portki w przedziale 20-25 sprawdzonym sposobem, tj. na dziecko, poza związek rzadko wyjdzie informacja o sposobie poczęcia potomka, a odbiór sytuacji z zewnątrz będzie zaspokajał poczucie sprawiedliwości i ładu społecznego u takich niespełnionych publicystów wannabe jak Ty xD
Wiadomo, że szczęsliwy związek > singielstwo, ale nadal: singielstwo > jakikolwiek związek z braku laku, więc może tu jest odpowiedź na nurtującą Cię kwestię,
  • Odpowiedz
@bananaanaalord: co xDDDD nie płaczę, tego "bolca" w życiu mam, kolejny któremu teoria nie pykła xD tak trudno ci przyjąć do wiadomości że po prostu pieprzysz jak potłuczony? Co cię tak boli, że kobieta może być od ciebie w czymś lepsza? XD
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: @bananaanaalord:
Ilość miernot intelektualnych wypowiadających się na tym portalu o kobietach jest niesamowity. Co dzień po kilka mizoginistycznych postów, które w trafiają w gorące prawie natychmiast.
Zawsze dobrze po pracy sobie poczytać takie posty, są po prostu zabawne w swoim prymitywizmie.
Serio, gdzie wy żony i dziewczyny znaleźliście? Nie jesteście pewni, że to fatamorgana?
Z takimi poglądami i w takim związku kobieta zawsze będzie tylko podmiotem, nie
ElDuderino - @kozaqwawa: @bananaanaalord: 
Ilość miernot intelektualnych wypowiadają...

źródło: comment_NTGp1iYOGUtXCjJftH3puO3NuPMBOaVi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bananaanaalord:
Już widziałem twoje wpisy pod postem o lekarzach w Polsce. Ty nie trollujesz, ty jesteś zgorzkniałym smutasem o niskiej inteligencji.
Nie obrażam cię, stwierdzam fakty. Jak się prezentujesz, tak cię widzą.
  • Odpowiedz