Wpis z mikrobloga

drogie mireczki, mam mały dylemat, staram się wybrać dla żony telefon (w szczególności do gadania i sms), najlepiej jakby trzymała trochę bateria (przynajmniej jeden intensywniejszy dzień gadania)

waham się między:
- Huawei P8 Lite
- Lumia 640 LTE

Niestety nie maiłem nigdy telefonu na Windowsie, ale słyszałem pochlebne opinie na temat płynności działania. Czy może ktoś miał oba telefony w ręce i może je porównać?

#android #windowsphone #lumia #huawei
  • 44
@kegnar: Lumie mam tylko 625 i zaluje. Mogłem kupic androida, Lumia tylko do dzwonienia, co do plynnosci to bym tak nie zachwalal bo tez się zacina, wylacza sama.
@Haszaks: niestety nie miałem telefonu z androidem, ale miałem flagowy tablet - po dwóch latach tak ciął, że nie szło go używać, czy w przypadku telefonów jest podobnie i należy się przyzwyczaić do wymiany telefonu co dwa lata?
@kegnar: Nie miałem flagowców nigdy raczej średnią półkę bo wydawanie 2k na telefon uważam za przesadę. Ale telefony trzeba było zmieniać. Koledze sprzedałem prestigio z Windowsem taki budżetowy i sobie chwali
napiszesz mi coś o martwym systemie? jestem tylko poddany propagandzie reklamowej, gdzie chwalą się win10 i móią o masie nowości, anie śmierci systemu


@kegnar: system windows phone po prostu umarł. Nie są na niego wydawane aplikacje, a te co są są bardzo wątpliwej jakości. Ponadto sam MS wycofuje się powoli z produkcji Lumii. Obiecana aktualizacja telefonów do w10 wciąż nie ruszyła, a w10 na np lumii 950 jest bardzo średniej jakości.
@kegnar: W robocie cały czas mam jakieś lumie na półce, + mój tata ma 640 i jedynie narzeka, że słabe zdjęcia robi.
Bateria spoko potrafi mu dzień wytrzymać a to fanatyk fejsbuczka i jakiś gówno gierek.

Androida mam ja cały czas, ale jeżeli to tel dla żony to łatwo się w nim połapie (kafelki są bardzo intuicyjne)
Z tego co się bawię tel z WP jest dość spoko nie ma to