Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz.

Wynik inwazji Hordy na Lordaeron to jest jakaś porażka, ja myślę że ci orkowe, #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która głosowała na tych #!$%@?ów karakanów od Gul’dana to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, orkowie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 3 czy 4 królestwa, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć Przymierze.

Płonący Legion was tak nie wyruchał, jak wyrucha was Przymierze, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że w tej antyorkowej organizacji, w tej organizacji, w której media #!$%@? nie były w stanie powiedzieć, że Durotana, syna Garada zbezczeszczono, że ten ork miał 118 bardziej pokojowych rozwiązań, że te Gul’danowskie #!$%@?! powtarzam Gul’danowskie #!$%@?! Gul’danowskie #!$%@? tego orka oskarżały bezpodstawnie o zdradę Hordy, że to nie jest czymś wartym tego, by tego orka poprzeć.

Będzie was Lothar ruchał w dupę, będzie was #!$%@? dymał tak, jak was Kil’jaeden nie dymał. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Kurdran śmieć, zniszczy was. Khadgary, Allerie, Turalyony, Danathy, Ekspedycje Przymierza będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci. Narodowi, orkowi idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko.

Będę żył #!$%@? tak!

#!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już teleport kupiony z Azerothu i będę się z was #!$%@? orkowe frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? Gul’danowskie zostawili przy życiu. Nie Durotana, tylko jakieś #!$%@? Cho’galli, Dentargów w dupę #!$%@? #!$%@?, Theronów #!$%@?ńców popierali. To właśnie jest ta #!$%@? Horda. Przez taką #!$%@?ę Hordę, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tej organizacji nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą totalnych #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to?

A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka orków, garstka orków, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. (Wyłącz ten /global, bo ci go wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? Hordzie nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? coppery to jest wasz majestat, wasza godność. Robota #!$%@? na farmie świń i jeden slot wykupiony w banku, to wy #!$%@? orkowie, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? popierali Gul’dana niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-orkami jesteście. Dobranoc.

Co jest #!$%@? pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, #!$%@?. #!$%@?, szkoda było 9 spraw karnych, szkoda było #!$%@? ujawniać afery z Radą Cieni. Głupia Horda, głupi orkowie #!$%@?, was do Durnholde tylko zaprowadzić #!$%@?, piecyki włączyć. Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy.


#wow #pasta #stonoga #worldofwarcraft
  • 5
  • Odpowiedz