Wpis z mikrobloga

Jak tak czytam te problemy miłosne mireczków typu "ona chce się rozstać, bo nie mam ustawionego związku na facebooku" to mnie pierun jasny z nieba trafia. Nie wiem co macie w głowach, ale takie typu rzeczy to nie jest żaden problem albo dylemat. Jeśli dziewczyna(albo chłopak, ale to raczej rzadziej się zdarza) stawia ci takie ultimatum to jest oczywiste, że ma nasrane we łbie i trzeba stąd #!$%@?ć więc nawet robi ci przysługę mówiąc coś takiego.

Mireczki, szanujcie siebie, swój czas i swoje życie. Osoba, która jest zdolna do rozstania z wami, bo nie macie konta na fb nie nadaje się do związku.

I te szantaże "seksów nie będzie"... patologia.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 15
@PMV_Norway: Śmiesznie. Sam jestem do tej pory ze swoją pierwszą dziewczyną i jest mi z nią bardzo dobrze, ale jakby #!$%@?ła imbę w takim rodzaju to nawet bym nie pomyślał o pytaniu na mirko co o tym sądzić, tylko zakończył związek jeszcze przed nią. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@iMike6661: najbardziej mnie zastanawia skąd tacy ludzie biorą te różowe pustaki, z aliexpress że takie wybrakowane? Poza tym nie wierzę że to pierwsza inna o gowno z ich strony ergo bylo widać wcześniej ze sa #!$%@? więc jak można być z kimś takim? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@PMV_Norway: @iMike6661: @Krol_Pontaru:
Tak trudno to zrozumieć? Autorem tego wpisu był facet koło 30-stki, jego partnerka również miała bodajże 31 lat. Wyobraź sobie, że budowałeś związek kilka lat z kobietą i wszystko szło w dobrym kierunku, aż nagle dostajesz taki tekst i Ci szczęka opada.. Poświęcisz te kilka lat budowania związku tylko z powodu jednej inby i może burzy hormonów różowego? I co? I szukasz od nowa kobiety mając
@Sahasrara no wybacz ale jeśli dla kogoś priorytetem jest ustawienie statusu na fb albo w ogóle założenie tam profilu w takim właśnie celu, by inne wiedziały że jestem w związku to z tym różowym jest coś bardzo nie halo. Żal by mi było czasu spędzonego z tą osobą, ale nawet teraz mając skończone 4 dychy bym naprawdę szybko uciekał.
@Sahasrara: To, że ktoś jest z osobą nawet 10 lat niczego nie zmienia. Znaczy to, że albo ta osoba się po prostu zmieniła i nie jest osobą z którą warto dalej być albo te 10 lat zostało zmarnowane. W drugim przypadku może i być komuś żal takiego czasu, ale lepiej zmarnować te 10 niż zmarnować resztę życia.

Poza tym... wybacz, ale mi trudno wyobrazić sobie kilkuletni związek i nagle tekst: "albo
@iMike6661: @PMV_Norway: Macie rację jak najbardziej. Ja tylko chciałem zaznaczyć, że na kobiety ma wpływ wiele rzeczy, a największy otoczenie, więc jeśli się obraca w towarzystwie, dla którego priorytetem są fb i insta to potem się nie dziwcie, że wam się dziewczyna zmienia, bo tak po prostu działają ludzie, że dopasowują się do otoczenia podświadomie.
Niestety, ale z kobietą trzeba mieć na tyle dobry kontakt, żeby się szybko zorientować, gdyby
trzeba miec nieźle nasrane w bani by nadal z taka kobieta być.
facebook instagram snapchat - nie toleruje kompletnie tych gówien.