Wpis z mikrobloga

@akordeon: Dla mnie, ten pierścionek jest mega, ale to już kwestia gustu. Sam musisz wiedzieć czy różowy woli coś takiego czy bardziej nowoczesną biżuterię. Jednak jeśli ma choć trochę w głowie, to zaplusujesz już samym faktem, że pierścionek nie wygląda w ten sposób

Jestem w wieku, w którym zaczyna się wysyp zaręczynowy i od świąt do stycznia 2016 dobre 20 osób wśród znajomych się zaręczyło. Na te 20 osób, wszystkie
  • Odpowiedz
@akordeon: Propozycje ?
Ty naprawde chcesz żeby Twoja żona chodziła w pierścionku wybranym przez innego meżczyzne/mirka ?
To jest coś co będzie z nią na całe życie, dlatego zrób to dla niej i niech to będzie Twój wybór tego co ci się podoba. Sam najlepiej wiesz co lubisz, sam najlepiej wiesz co ona lubi
Ten jest ładny
  • Odpowiedz
@akordeon: Nie słuchaj tego co tu piszą. Najgorsze co może być to kupić taki pierścionek jak Szczęsny Marinie Łuczenko(najnudniejszy i najbardziej oklepany wzór z diamentem). Uważam, że szafir jest jednym z najpiękniejszych kamieni i oznaką nieskończonej miłości :) Prawda jest taka, że koleżanki jej z zazdrości oczy wydłubią , że będzie miała inny model niż wszystkie te oklepane z APARTU, KRUKA itd I co najważniejsze, nie kupuj w takich miejscach
  • Odpowiedz
@akordeon: Jak dla mnie przepiękny, ale najważniejsze co woli wybranka. Prosty pierścionek jak co druga babka czy właśnie taki ciekawszy. Ale Ty to chyba wiesz. Jeśli woli ciekawsze to myślę, że ten jak najbardziej fituje.
  • Odpowiedz
@akordeon: Nie kupuj w sieciówkach, mam dobrego kolegę złotnika, który pokazywał mi kiedyś różnice. Są na prawde ogromne, w tej cenie możesz mieć w jakiejś manufakturze dużo więcej złota o lepszej jakości wykończenia.
  • Odpowiedz
@akordeon ten pierwszy pierścionek, który @Szafirion: wstawił jest absolutnie przepiękny :) nie słuchaj tych, co mówią, że na zaręczyny tylko brylant (bo 100 lat temu firma będąca właścicielem większości złóż diamentów skutecznie wmówiła to ludziom za pomocą kampanii reklamowej :p). Oczywiście najważniejszy jest gust partnerki i jeśli lubi klasyczne brylanty to nie ma co na siłę dawać jej kolorowych kamieni. Ale jeśli wiesz, że np. lubi szafiry to się
  • Odpowiedz
@akordeon: ja Swojej już teraz żonie kupiłem również z szafirem i była zadowolona, oczywiście wcześniej wybadałem jaki kolor Jej się podoba, tanzanit jest również ładny.
  • Odpowiedz
  • 38
Nie zupełnie rozumiem tego stwierdzenia, że kolorowe kamienie nie nadają się na zaręczyny. Rozmawiałem z wieloma jubilerami o swoim pomyśle na pierścionek zaręczynowy z rubinem i ŻADEN nie wyraził takiej opinii (dopytywałem). Mało, większości pomysł bardzo się podobał. Myślę, że wiele zależy tu od projektu- nie wszystko tu zawsze do siebie pasuje, a także od wybranki, bo może mieć inne gusta.
Ja zdecydowałem się na taki nietypowy, bo nie chciałem pierścionka z
RoBee - Nie zupełnie rozumiem tego stwierdzenia, że kolorowe kamienie nie nadają się ...

źródło: comment_SPzTUFAQugdQDxLnKervgiv3AVSMWYhl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz