Wpis z mikrobloga

Dzis wpadl feelsy placzace, podsumowalam swoje terazniejsze zycie i spokojnie moge stwierdzic ze jesten spier%olina życiową i przegrywem (,) nic mi sie w zyciu nie udalo. Znajomych nawet nie mam tylko rodzina. Studia mowili ze takie fajne bla bla o ile to dzienne...a ja na zaocznych... praca niestabilna ktora ciezko mi bylo znalezc i praktyczynie zaraz bede bez niej i dzięki niej nie mam wolnego czasu prawie. Nie mam chlopa i nie mialam. Jedyne co mam to komputer..i jedna kumpele z domu rodzinnego. Sa jeszcze gorsze rzeczy ale odpuszcze napisania ich bo sie skompromituje. Brak zycia i to nie tylko przez brak wyjscia z kimkolwiek. W ten sposob odkladam wszystko na pozniej i nic mi sie nie che. Przechodzilam 5 miesiecy sama...jeszcze ta sesja nie chce mi sie #feels #przegryw #gorzkiezale ( ͡° ʖ̯ ͡°) ktoś dołączy do klubu? #depresja
Pobierz karolajjnn - Dzis wpadl feelsy placzace, podsumowalam swoje terazniejsze zycie i spok...
źródło: comment_SVs78bNobyMBIYv0ldK0aSVF6HjwltyR.jpg
  • 37
@karolajjnn: Szkoda że Poznań. Trochę daleko bo zaprosiłbym że cie na piwo i spróbował pomóc. Niedawno sam byłem w podobnej sytuacji ale się z tego wyleczyłem. Do wygrywa mi daleko ale przeszły mi myśli samobójcze i patrzę na życie z pewną dozą optymizmu
@karolajjnn: czemu nie pojdziesz na wykopiwo? w poznaniu często jest. myślałem, że ta impreza właśnie dla takich przegrywów bez znajomych została stworzona, wiec w czym rzecz?
Nie przejmuj się, ja jestem na studiach dziennych a trafiłem na mało towarzyską grupę w której większość osób ma jakieś swoje sprawy, więc i tak nie ma za bardzo gdzie z kimś wyjść. Życie studenckie jest przereklamowane.
@karolajjnn: Ja nie mam żadnych znajomych po za internetem od 4 lat, a wcześniej miałem wyłącznie szkolne znajomości na ,,część, cześć'' na przerwie i czasem pogadać chwilę na tejże przerwie...

O dziewczynie to nawet nie ma co pisać #tfwnogf na 100% :(

Z pracą/pieniedzmi też sytuacja nie wygląda zbyt dobrze :(

Co robić?