Wpis z mikrobloga

Dzis wpadl feelsy placzace, podsumowalam swoje terazniejsze zycie i spokojnie moge stwierdzic ze jesten spier%olina życiową i przegrywem (,) nic mi sie w zyciu nie udalo. Znajomych nawet nie mam tylko rodzina. Studia mowili ze takie fajne bla bla o ile to dzienne...a ja na zaocznych... praca niestabilna ktora ciezko mi bylo znalezc i praktyczynie zaraz bede bez niej i dzięki niej nie mam wolnego czasu prawie. Nie mam chlopa i nie mialam. Jedyne co mam to komputer..i jedna kumpele z domu rodzinnego. Sa jeszcze gorsze rzeczy ale odpuszcze napisania ich bo sie skompromituje. Brak zycia i to nie tylko przez brak wyjscia z kimkolwiek. W ten sposob odkladam wszystko na pozniej i nic mi sie nie che. Przechodzilam 5 miesiecy sama...jeszcze ta sesja nie chce mi sie #feels #przegryw #gorzkiezale ( ͡° ʖ̯ ͡°) ktoś dołączy do klubu? #depresja
Pobierz karolajjnn - Dzis wpadl feelsy placzace, podsumowalam swoje terazniejsze zycie i spok...
źródło: comment_SVs78bNobyMBIYv0ldK0aSVF6HjwltyR.jpg
  • 37
@karolajjnn: spokojnie, to tylko początek. Robota, wiadomo. W tym kraju jest trudniej. Ale podołasz problemom. Jak mówią, im więcej tego tym dupa twardsza. Ktoś by się przydał do wyjścia czasem ale jak duze miasto to leć na nastepne wykoppiwo i poznawaj ludzi :)
@karolajjnn: Ja się dołączam. Ostatni tydzień to siedzenie w piwnicy bez kontaktu z kimkolwiek, nawet na mirko. Dziś obudziłem się o 13, po to, aby o 16 pójść znowu spać. Jutrzejsze wyjście na zajęcia to będzie ciekawy przypadek. I też boję się wyjść/zagadać/napisać w obawie przed kompromitacją. Zatem nie tylko Ty tak masz... Wiem, że pewnie żadne to pocieszenie i w sumie nie interesuje Cię to, ale przynajmniej jest dowód na
@karolajjnn: ocenianie siebie przez ciągłe porównywanie do innych prowadzi tylko do coraz to gorszej samooceny i pogłębiania przegrywu. Zawsze znajdzie się ktoś piękniejszy lub mądrzejszy od nas. To normalne. Przestań robić porównania, miej #!$%@? na stereotypy, bądź sobą, znajdź pasję, jesteś tak samo wartościową osobą jak każdy z nas. Ludzie lubią się naśmiewać z innych, bo taka natura do podnoszenia swojej samooceny kosztem innych. Ludzie sukcesu mają #!$%@? na to co