Wpis z mikrobloga

Święta, święta i po świętach. Czas na noworoczne spotkanie - już za dwa dni (sobota).

Wykopevent: http://wykoevent.pl/event/45

Miejsce: Cybermachina, Damrota 6 #katowice
Data: 9 stycznia 2016, sobota.
Godzina: 17:00 (może ulec zmianie)

PS klaszycznie jak ktoś jedzie autem albo potrzebuje transportu niech piszę póki pora - bo może uda się coś załatwić.

Czy szanowni państwo (którzy dołączyli do wykopevent) dalej wyrażają chęć pojawienia się?
@Rzuku @devPie @Spa_m @Peter_Mountain @FlyOnTheWall @sylwke3100 @inercja @MasterSoundBlaster @kavillock @Talar_ @cheft @wielka_glowwa @anonimowy_anonim @imo0mfg @Pasztetowa @Zydomasoneria @Kammil @matra @janek_kos @Masterczulki @Stopa_Stefana

A co z wami? Zapisane w kalendarzyku?
@yoreciv: @rrobot: @B_P_R_D: @Bogdan23: @poczekalniaa: @fiszu: @kruko0: @Kacorek: @Meinhard: @SirBlake: @Jormungand

#katowicewykopparty #wykoppiwo

PS jak ktoś nie został zawołany to dać znać :) bo lista się ciągle zmienia - dorzucam nowych (bez ich zgody hehe) a niektórzy nie chcą już być wołani. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Gryzzli @pamietamfanzonuna @kj5 @AsiaNaprawia @prot2099, @Keffiro, @isiowa, @B_P_R_D, @Novy, @meffcio, @kurt_hectic, @drapieszny_jak_lef, @tmekuu, @tasiorator, @matarzyna, @MrShatan, @killeresque @Klopsztanga

#katowicewykopparty
gorush - Święta, święta i po świętach. Czas na noworoczne spotkanie - już za dwa dni ...

źródło: comment_BL0zlM9YSr00r8YaajMUWc1JgDkRqnn5.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@gorush: Już ostatnio myślałam, czy by się nie wybrać, bo kiedyś regularnie jeździłam na zloty z pewnego forum i dobrze je wspominam, ale cichy głos w mojej głowie mówi mi, że Wykop to jednak za duża i zbyt anonimowa społeczność na tego typu imprezy... :/ Nikogo z listy nawet nie kojarzę, mnie też na bank nikt nie kojarzy... Pewnie po prostu już jestem za stara i przesiąkłam aspołecznością swojego mężczyzny,
  • Odpowiedz
ale cichy głos w mojej głowie mówi mi, że Wykop to jednak za duża i zbyt anonimowa społeczność na tego typu imprezy... :/

@uczalka: W przypadku wykopiw to nie bo zazwyczaj pojawiają się tam osoby co się znają z innych piw czy wykopparty. Wykop może i jest dużą społecznością ale tak na oko 80% wykopowiczów nigdy się nie pojawi na jakiejkolwiek imprezie tego typu więc skala się naprawdę zmniejsza.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Ale jednak dalej jest to bardzo duża skala. A byłbyś w stanie oszacować, jaki procent ludzi się już faktycznie zna (z wykopu albo z poprzednich spotkań), a jaki przeżywa zwykle swój "pierwszy raz"? Naprawdę mnie to ciekawi, właśnie w związku z tymi moimi dawnymi zlotami - tam 90% ludzi znało się już ze swojej aktywności na forum, nawet, jeśli pierwszy raz pojawiali się na takiej imprezie. Chciałabym wiedzieć, jak
  • Odpowiedz
@uczalka: to wszystko zależy od ekipy jaka panuje w mieście, od organizatora spotkań i co najważniejsze typu. W przypadku wykoparty (byłem na 4) to wymieszanie jest bardzo duże ale da się pare tych samych osób co się zna nie tylko z poczynań na wykopie.

Co do piw to zależy od zgranej ekipy, tu na Śląsku i zagłębiu jest pare osób praktycznie na każdym lub prawie każdym piwie się spotykają. Do
  • Odpowiedz
@uczalka: Wszystko zależy od samego człowieka. Jedni chcą się spotkać zobaczyć jak to jest i pogadać. Wiadomo nie każdemu się spodoba impreza ale tutaj ciężko aby każdy był zadowolony. Może i wykop jest duży i anonimowy ale właśnie to też ma swoje plusy. Ja poznałem wiele osób - niektórzy są za każdym razem co tylko cieszy bo znajomych nigdy nie za wiele :P Wiele osób się już tam zna dość
  • Odpowiedz