Wpis z mikrobloga

wiecie co demaskuje oszustwo? Imię Krzyś. Dzieci nie mówią na siebie zdrobniale, robią to tylko dorośli :)


@matizlob: ale jesteś #!$%@? master-psycholog xD analiza tak bardzo zrobiona, praca naukowa tak bardzo ogłoszona na wykopie xD

dzieci w wieku do 8-10 lat bardzo często mówią o sobie tak, jak mówią o nich rodzice, czyli zdrobniale.
Krzyś, Zosia, Pawełek - wszystkie te określenia słyszałem od dzieciaków znajomych jak się ich pytało o imię.
@Tostu: na tym serwisie najgorsze jest to, ze nie tylko kupujacy to janusze biznesu ( ͡° ʖ̯ ͡°) na swieta kupilam konsole dla chlopaka, uzywana, bo #budzetstudencki ale z opisu wynikalo, ze jak nowa i wszystko sprawne. No i pomine to, ze chcialam konsole koniecznie z oryginalnym opakowaniem, zeby ladnie to spakowac. #!$%@? janusz, prosto na pudelko konsoli nakleil kartke z adresem i danymi :D pocieszjace, ze
Nie dajcie się nabrać, to dobry przykład wyłudzenia. Dane mogą być prawdziwe jak i to zdjęcie ale wiadomo że Krzyś pewnie nie jest świadom że ktoś na jego chorobie chce coś ugrać
Miałem podobną sytuacje gdzie chciałem kupić telefon za około 600 zł. Gość odpisał że jest przedstawicielem Orange i dostał ten tel jako premia więc jest mu niepotrzebny i sprzedaje go. Wysłał mi nawet zdjęcia swojego dowodu. Do dziś toczy się
@Czerwona_Rzodkiewka: jednej zasady nauczyłem się w życiu. Jeśli łapie kogoś nawet na drobnym kłamstwie, zaczynam być bardzo wyczulony. Często jest tak że wielu innych nie zauważasz bo nie masz możliwości zweryfikować czy to prawda czy fałsz. Facet prosząc o konsole podaje że ma 14 lat a na skanie z historią choroby widać że skonczył 18. Dla mnie to koniec wiary w cokolwiek mówi, pisze itp