Wpis z mikrobloga

Co te korpozjeby w Multikinie to ja nawet nie.

Wprowadzili dopłaty i zniżki za konkretne miejsca (zniżka za miejsca w pierwszym rzędzie xD). Ok, rozumiem +3zł za fotel VIP (na którym można usiąść za darmo jak sala jest pusta, ale co tam), ale dopłata za zwykłe miejsca? To chyba tylko jakiś człowiek-excel mógł wymyślić.

Kwota może i nie jest duża, ale wizerunkowo to klapa na maksa. Ja się czułem nieco zniesmaczony gdy to zobaczyłem, pani w kasie nie mniej gdy sobie o tym pogadaliśmy.

To tylko potwierdza, że w dzisiejszych czasach wszelkie korporacje są oderwane od rzeczywistości i umieją patrzeć jedynie przez pryzmat tabelek. Dla paru groszy wolą stracić wizerunek. Czyli teraz płaci się milion cebulionów za bilet, ogląda się ponad pół godziny reklam i jeszcze dopłaca się za siedzenie na normalnym miejscu (obok Janusza #!$%@?ącego popcorn i komentującego każdą scenę). A potem lament i płacz, że ludzie do kina nie chodzą i że to internet i pirackie kopie je niszczą. Fuck logic.

Szkoda, że Multikino ma taki monopol u nas, Helios jest niebo lepszym kinem (wygodniejsze fotele, lepszy dźwięk), ale repertuar zdecydowanie mniejszy.
#kino #film #filmy #multikino #gorzkiezale #januszebiznesu #korpozjeby
Krupier - Co te korpozjeby w Multikinie to ja nawet nie.

Wprowadzili dopłaty i zni...

źródło: comment_YxFW262k7T5AQph782MYa1FdKP7ULMx6.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
pieprzenie, na pewno przeprowadzono badanie rynku i jednak nikomu poza absolutnym cebulom to nie przeszkadza. ba, ja np. wole doplacic do wygodnego miejsca, a nie cebulic tydzien wczesniej na dobry fotel. alzo w normalnych miastach masz cinema city, a helios to chyba na okeciu albo we radomiu xD
  • Odpowiedz
@Krupier: Multikino to dno, za darmo bym tam nie poszedł kolejny raz, tyle reklam co u nich nie ma nigdzie. Dno i muł.

Wolę dopłacić parę zł i pójść do Nowych Horyzontów (Wrocław), film od razu startuje i nie tracisz życia na oglądanie rewolucyjnych receptur kiełbasy sopockiej tyko w tym tygodniu 2,49 za kilogram kupuj teraz krem na zmarszczki gratis.
  • Odpowiedz
@Krupier: moim zdaniem normalna sprawa, tak jak wybiera się sektor na stadionie, czemu nie miejsce w kinie? Szczególnie, że opłata jest śmiesznie niska. W sumie płacenie za miejsce w pierwszym rzędzie tyle samo, co za jakieś dobre, jest trochę bez sensu. Serio nie widzę problemu, już lepiej mieć pretensje o ceny jedzenia czy długość reklam, ale o coś takiego?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lerhond: normalne to by było gdyby za pierwszy rząd było -10zl (chociaż osobiście bym nie korzystał), a nie 40gr, bitch pls.

Śmiech na sali, jeszcze te korpoargumenty o zachodzie.

T-Mobile też swego czasu wprowadził 4gr za sprawdzenie stanu konta. Opłata też śmiesznie niską, ale odpływ klientów mieli, a i wizerunkowo klapa tak jak w przypadku Multikina.
  • Odpowiedz
alzo w normalnych miastach masz cinema city, a helios to chyba na okeciu albo we radomiu xD


@AhoCorasick: nie ma takiego słowa jak "alzo" i mówi się "w Radomiu" (wielką literą), a nie "we".

Cinema City - 33 kina
Helios 37 kin

Także zamilcz.
  • Odpowiedz
@Krupier
Ty chyba naprawde nigdy nie byles w cinema city, gdzie wszystko od naczosow i orzeszkow, kibli, przez sale filmowe i repertuar jest wypasione, porownujesz skoro porownujesz je do Heliosa. alzo grozny radomiak wykryty, kapitanie oczywisty
  • Odpowiedz