Wpis z mikrobloga

@austra: () To dobijaj do mniejszej ilości tłuszczu tipami z filmiku wyżej. Powodzenia cumpelo! Liczę na jakieś #pokazforme w przyszłości (òóˇ)

@crystaldragon: Nie wrzucam do jednego worka, tylko myślę że wpierdzelanie kartonu Sudafedu albo picie leku na kaszel to niekoniecznie dobra droga dla osoby dbającej o swoje ciało.
@Ch-jogromPL: dobra dołączę się. Zredukowałam już około 20kg fatu. Zostało mi do docięcia 7,5kg "czystego" tłuszczu i po prostu ściana. Chodzę do dietetyczki, wydaje mi się że na początek za dużo obcięła mi kcal, cały czas jadę na 1600kcal - siłownia FBW 3 razy w tygodniu, na rozgrzewkę 20 min bieżni, teraz między nietreningowymi dołączam interwały. Ale waga jak zaklęta ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy tutaj warto
@austra:

- cynamon przyspiesza metabolizm i jest silnym antyoksydantem, do śniadanka polecam,
- kakao pobudza perystaltyke jelit, poprawia koncentrację i samopoczucie, do śniadanka codziennie również,
- zielona herbata zmniejsza uczucie głodu,
- johimbina, w dawce 0.2 mg na kg masy ciała bardzo dobry reduktor tłuszczu, dobra synergia z kofeina, nalezy unikać łączenia z posiłkami bogatymi w węglowodany bo hamuje wydzielanie insuliny, najlepiej przed treningiem 30 min.

I jeśli tego jeszcze nie
@Ch-jogromPL: 162cm, 75kg - ważą mnie na analizatorze składu ciała. Chyba że źle liczę obecnie mam koło 34% tłuszczu, chciałabym dojść do 25%. Czyli 10% z 75 to tyle ile powiedziałam, chyba że się mylę :D
@austra: dzialaja ale czy jest jakas diametralna roznica? jesli nie szkoda Ci pieniedzy, dorzuc - przyspiesza ten proces o 10-15%. choc ja wyznaje filozofie, ze spalacz dorzuca sie na koniec lub w momencie kiedy waga stoi pomimo odciecia kcal/zwiekszenia cardio. oczywiscie podstawa jest solidna dieta i regularny trening.