Wpis z mikrobloga

Myślicie, że wszyscy #przegryw, #stulejacontent i #tfwnogf mają #feels bo muszą spędzać #sylwesterzwykopem?

Nie moi drodzy, tu wcale nie chodzi o sylwestrową zabawę. Nigdy zresztą nie chodziło, co jest zresztą logiczne, bo jak piwniczak może rozpaczać nad tym, że odpuści jakąś imprezę?

Tu chodzi o coś zupełnie innego.

Każdy przegryw właśnie w sylwestra uświadamia sobie, że oto dołożył do życiowej kolekcji kolejny tom w serii Wielkich Annałów S----------a. Co więcej, widzi w myślach poprzednie lata i dociera do niego, że z roku na rok jest coraz gorzej. Przybywa wpisów czynionych gorzką łzą, a trend na lata następne nie jest trudny do przewidzenia.

Niestety, życie człowieka jest trochę podobne do gier RPG. Z lvlu na lvl poziom trudności przyrasta i jeżeli na samym początku s-------i się rozwój postaci, to dalsza gra jest właściwie niemożliwa. Wystrzały sylwestrowych szampanów to sygnał, że oto właśnie zmienił się poziom trudności. Że wraz z każdym ubyłym z portfela groszem, pogarszającym się zdrowiem i każdym dniem skreślonym w kalendarzu nawet ostatni ciepły bastion – piwnica – przestaje być bezpieczny.

Tak moi drodzy. To nie jest rozpacz nad brakiem imprezy. To raczej krzyk przerażenia nad tym, co przegrywa czeka w nowym, 2016 roku.
r.....0 - Myślicie, że wszyscy #przegryw, #stulejacontent i #tfwnogf mają #feels bo m...

źródło: comment_ZGUVHnxsqVO2r9hNoc6MbJQfmc78Jvna.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@3n3bl0: Ale że jak? Ja to raczej mam małe szanse właśnie przez kumpli. Obracam się w tym samym środowisku od lat. Koleżanek mam w opór i ciut ciut, ale tej jednej brak...
  • Odpowiedz
@MPTW: nie kurv4 na studiach popadłem w największe spierdoństwo, nie miałem praktycznie do kogo się odezwać. Jakieś domówki ze znajomymi, gdzie zapraszało się różnych ludzi czy coś tego typu.
  • Odpowiedz
@rafalu90: Ej no teraz to już przesadzasz,gdzie ja powiedziałem że są programistami...żaden z nich nie jest,j,po prostu żyją normalnie,mają dziewczyny,żenią się i są szczęśliwi.Nie trzeba być programistą żeby żyć( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rafalu90: A to na programistów przyjmują przegrywów?:P

No nikt im nie sprawdzał tego ile lasek w życiu zaliczyli,ani jaki mają lvl w Tibii(a musisz wiedzieć że jeden z tych przegrywów,ma teraz ładną narzeczoną i prace,był tak uzalezniony od Tibii że współlokatorzy się od niego wyprowadzili bo sie nie mył,nie sprzatał ,grał po 16 h).Po prostu się ogarnieli,życie kopło ich w tyłek,zaczeli coś zarabiac i im sie udało.Też bym tak chciał
  • Odpowiedz
@Olek_Grom_Jr: Na pewno za dużo siedze na mirko,ale to raczej skutek niż przyczyna.Jestem tu 7 miechów,a przegrywem jestem od zawsze,jak się nie ma życia to człowiek zapełnia czymś pustke.Gry,kwejk,wykop,fap ( ͡° ͜ʖ ͡°) cokolwiek żeby zagospodarować nadmiar czasu,którego niby tak brakuje.
Czasem mi przykro strasznie i boję się że nigdy się nie zmienie,ale walcze jeszcze coś.
  • Odpowiedz
@rafalu90: dodalbym do tego odchodzacych przyjaciol i rodzine. w mniej lub bardziej metaforyczny sposob. i tak czlowieka zostaje po pewnym czasie sam, a ze piwnica motzno, trudno znalezc sobie nowych towarzyszy nie mowiac o drugiej polowce. ech
  • Odpowiedz
@rafalu90: To co całe p---------e o przegrywie to nie dla beki? xD

Jak przesiadywałem kiedyś na jednym z forów z 10 lat temu to też sobie pisaliśmy, że nikt nigdy nie ruchał i nie skończył matury i siedzi w domu z mamą. Każdy forumowicz się tam "znał", a było nas 30-40 osób i faktycznie jak ktoś wszedł nowy to mogło to wyglądać jak forum prawdziwych s--------n. Takiego delikwenta wkręcało się
  • Odpowiedz