Wpis z mikrobloga

Boost productivity with 8 simple tips from Microsoft Office
https://www.udemy.com/boost-productivity-with-8-simple-tips-from-microsoft-office/
Moja ocena: zdecydowanie polecam
Zaprezentowane funkcje są dość proste, ale przynajmniej połowy z nich nie znałam, a są to rzeczy, które mogą się przydać na co dzień (szczególnie jeśli ktoś pracuje z pakietem Office). Filmiki krótkie i na temat, więc nawet jeśli ktoś nie znajdzie tam nic nowego to nie straci dużo czasu.
Chyba najbardziej konkretny kurs, na jaki dotychczas trafiłam.
(Tylko nie chce mi zaliczyć obejrzenia pierwszej lekcji - do niczego mi nie jest potrzebne, żeby mi zaliczyło, ale irytuje mnie to.)
#oceniamyudemy
  • 6
  • Odpowiedz
@Kazus:

Tylko nie chce mi zaliczyć obejrzenia pierwszej lekcji - do niczego mi nie jest potrzebne, żeby mi zaliczyło, ale irytuje mnie to

Najgorsze uczucie ever. To jak zająć drugie miejsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kazus: ale jak się tak nad tym zastanowić, to właśnie zamrnowalas x czasu i nerwów żeby dostać wirtualne potwierdzenie nabycia wiedzy w postaci zielonego znaczku. Nie zdobylas w ten sposób żadnej nowej wiedzy, nic to tak na prawdę nie dało.
Ale zastrzyk endorfin popłynął.
Ludzie są bezsensowni.

  • Odpowiedz
@matti05: Też trochę mam, kilka przeglądałam, ale jak kurs Excela zaczyna się od zapisywania i otwierania dokumentów to dobrze nie wróży, a na taki na razie trafiłam.
  • Odpowiedz