Wpis z mikrobloga

@robin135: Mimo wszystko, tego rodzaju humor i cięzkie, abstrakcyjne SF, to raczej nisza. Mnie RnM idealnie wypelnil pustke po Futuramie i też uwazam, ze to sztos jakich mało, dlatego gorąco polecam (-:
  • Odpowiedz
plus za rick and morty! szkoda ze sezony takie krotkie ale przynajmniej czlowiek wyczekuje tego kolejnego odcinka
  • Odpowiedz
@Nokiius: @Zerp: najgorsze po obejrzeniu obu sezonów Rick and Morty jest to że jest ich tylko dwa i już więcej nie doświadcze oglądania ich po raz pierwszy ( ͡° ʖ̯ ͡°) oraz data wypuszczenia sezonu trzeciego, nie moge sie doczekać
robin135 - @Nokiius: @Zerp: najgorsze po obejrzeniu obu sezonów Rick and Morty jest t...
  • Odpowiedz
@Nokiius: @Zerp: o kurde nigdy tego nie skumałem, czy Rick i Morty początkowo mieli nawiązywać do powrotu do przeszłości (a raczej byli ich głównymi postaciami)? swoją drogą 2006 rok...
robin135 - @Nokiius: @Zerp: o kurde nigdy tego nie skumałem, czy Rick i Morty początk...
  • Odpowiedz
@robin135:

@Nokiius:

Mnie RnM idealnie wypelnil pustke po Futuramie i też uwazam, ze to sztos jakich mało, dlatego gorąco polecam (-:

No lepiej bym tego nie ujęła ;) różnych Family Guyów i American Dadów próbowałam po ostatnim sezonie Futuramy, ale dopiero Rick and Morty trafił w sedno, oby tak dalej ;) szkoda tylko, że sezony, nie dość, że tylko dwa, to jeszcze króciutkie
  • Odpowiedz