Wpis z mikrobloga

1. Bądź #rozowypasek
2. Miej szczęśliwy, kilkuletni związek
3. Z dnia na dzień odpier#ol inbe i napisz smsa chłopakowi, że studia motzno i nie masz dla niego czasu
4. Przez 10 kolejnych dni odpisuj mu, że nie masz czasu.
5. Po prawie dwóch tygodniach napisz, że Wasz związek wymaga przerwy
6. Złap bolca na boku
7. Miesiąc mija, bolec znika.
8. Odezwij się do (już ex)chłopaka, że trzeba wprowadzić zmiany w związku
8. Zdaj sobie sprawę, że w 30 dni straciłaś chłopaka i bolca
10. Napisz, że to jego wina
11. Wesołych świąt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Są wszystkie punkty
#takbylo #truestory #zwiazki i oczywiście #logikarozowychpaskow
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chehu: nie opisałam jeszcze żadnej ckliwej historii ;) bardziej chodzi mi o to, że kiedyś małżeństwo, rodzina etc. miało większą wartość dla ludzi. były jakieś zasady, które obowiązywały. mentalność ludzi też była inna. chociażby rozwody były skandalem, a cudzołóstwo było bardzo piętnowanie. ludzie dobierali sie na tej samej zasadzie co teraz, zmieniło się tylko podejście do tego co dalej. aktualnie rozwód jest postrzegany jako odzyskanie wolności i "dajcie mi żyć
  • Odpowiedz
@malinowa_malinka: zagalopowałem się! ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie opisałaś, fakt. Cóż, społeczne przyzwolenie na "porzucenie" partnera po prostu uwolniło prawdziwe oblicza relacji ;) Co jest lepsze Twoim zdaniem - czasy "zasad", w których ludzie tkwili w przymusowych związkach na pokaz przed społeczeństwem a i tak swoje robili czy aktualnie - że możesz partnera zmienić na spokoju?
  • Odpowiedz
@Chehu: hm.. ale czy to były przymusowe związki? zaczynające się bez tego, co zazwyczaj rozpoczyna związek? uważam, że nie, a przynajmniej w większości. chociaż nie wiem o jakich ty czasach mówisz, to ja odnoszę się np. do tych babcinych. czy współcześnie, czy czasy wcześniejsze-zawsze znajdą się plusy i minusy każdego, ale chyba w ogólnym rozrachunku wolałabym czasy te z zasadami. kiedy człowiek nie ma zasad, wartości się zacierają, na rzecz
  • Odpowiedz